Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

hm, viirus .

Soovitatud postitused

Külaline Cemtey
msnis on liikvel uus viirus Xclicktoforyou.com vms lehega, ei soovita avada, nad saavad su apssid jne teada^^ ,

edu anyway .

 

mulle ühe vana tuttava msni pealt tuli kogu aeg seda lehekülge aga põhimõtselt kui sa märkasid siis sinu link siin on ka aktiivne ja sa kogemata levitad seda veel enamgi. :huh:

ja selle msni omanik väitis et ta ei kasuta seda juba ammu ja pole sinna peale loginud juba pikemat aega.

huvitav kas see asjandus töötab siis tagataustal windows messengeris?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

L2heb vaja ainult paremat viirust6rjet mis selle kohe blokib??


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Sain samalt lehelt omale Trojan.Agent.ze 4 tunniga oli kõvaketas seal samuses.

Siiamaani pole uut kõvaketast saanud osta, raha pole hetkel.

Aga asi on väga karm, ükski tõrje maha ei võta safe modest ülesse ei leia jne.

Olge ettevaatlikud !

 

I r see ei pruukinud olla see leht, kuid minuni levis umbes samasugune, mis näib välja kui tavaline leht, aga ükskõik kuhu sa ka vajutad saad Trooja. Oli suht samasugune..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Omg ? ma alles käisin seal :S

 

GOOOOOOD LUCCKKK.:)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jättan meelde nakkan kooli arvutitesse :P


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Kui ta sul aeglaseks ei muutu (Masin) ning ei löö Po.no saitide Pop-Upe ette siis troojat ei saanud, arvatavasti.

Sellised sümptomid olid minul, järgmisena safe modei sisse ei saanud ning kasutajatesse ka sisse ei lasknud logida, ütles Logging in, Loading your personal settings ja sekundi pealt Logging Off, saving your setting ja nii koguaeg = Kõvaketas 4 tunniga. Aga, ma pakun sul ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Iga kord kui avad uue tabi ja nii umbes iga 4 korra tagant kui sisened uuele Interneti lehele, lööb ette mingi koleda saidi, blokkida seda saiti kuidagi ei saa kah.

Siis muutus masin aeglaseks ( Trooja tõmbab sulle igast Hardwarei nakatumise korral ise juurde ) järgmisena, viskas arvutist välja ning sisse enam ei saanud.

Kõik see 4 tunni jooksul, ennem veel scannisin kah Windows Defenderi, ad-aware, spybotiga safe modeis ainult Defender leidis trooja, garantiini panna ei saanud, kustutada veelvähem.

Järgmine hetk oligi sissepääs kasutajatesse kadunud ja siin ma istun Läpakaga.

 

Kui sul samad asjad siis võib asi suht jama olla.

Aga oleneb Trooja astmest mul oli kõige hullem, Trojan Agent Ze, tavalise trooja puhul aitav scannimisest safe modeys.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.