Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Head sõbrapäeva!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Head sõbrapäeva teile kõigile!

 

E:// Tahtsin sellega öelda, et te kõik olete mu kallid kallid sõbrad.

 

E, E:// Tahtsin veel öelda, et ole milline tahes, pikk või lühike, peenike või paks, ilus või kole, troll, taun, jobu, tark, pätt ja kaabakas, scammer, lammas, blondiin või brünett, ginger, administraator või moderaator, eeskujulik, aktivist, MM, tumm või kurt, rikas või vaene, süütu, fapper, haige või terve, õpilane või tööline, anoreksik, joodik, narkomaan jne, olenetama vanusest olete te ikka kõik mu parimad sõpad.

Muudetud liikme Dumby'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
head sõbrapäeva teile kõigile!

yeye


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Head sõbrapäeva teile kõigile!

 

E:// Tahtsin sellega öelda, et te kõik olete mu kallid kallid sõbrad.

 

E, E:// Tahtsin veel öelda, et ole milline tahes, pikk või lühike, peenike või paks, ilus või kole, troll, taun, jobu, tark, pätt ja kaabakas, scammer, lammas, blondiin või brünett, ginger, administraator või moderaator, eeskujulik, aktivist, MM, tumm või kurt, rikas või vaene, süütu, fapper, haige või terve, õpilane või tööline, anoreksik, joodik, narkomaan jne, olenetama vanusest olete te ikka kõik mu parimad sõpad.

head söbrapäeva


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.