Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere.

 

Kas leidub Vahvlis mõni inimene kes saaks mulle 80M laenu teha, tagasi maksaks 120M(Laupäeval, kui võimalik siis ka varem)

 

Nimelt sooviks P2P teha oma kasutaja ning minna PvM-ima.

 

Võin ka tagasi maksta €

 

NB: Tore oleks kui inimesed kirjutaks siia vaid siis kui saavad reaalselt laenata, kes tulevad ajuvaba juttu rääkima või trollima, lasen koheselt warnida

Tean ,et vähe tehinguid ja uustulnuk, kuid kui leian kellegi kes saab aidata, oleks väga tänulik teile.

 

Täpsemalt saab rääkida MSN-is.

 

MSN: Rohelinelaks@hotmail.com

GMAIL: Rohelinelaks@gmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma soovitan sul inimestes natuke turvatunnet tekitada. Lisa ära kas oled nõus andma enda nime, telefoni numbri ja muid andmeid lisaks. Samuti räägi juurde natuke keda sa tapma kavatsed minna ,et inimestel oleks aimu, kui kiirelt sa selle raha tagasi suudaksid sebida.

 

Samuti soovitan laenajatel teha järgmist:

 

1. kui annab numbri helistage ja laske öelda mis nr helistas, et kontrollida numbri õigsust.

2. kui annab nime siis laske teha ühe sendine ülekanne endale ,et saada päris nimi!

 

 

Ma ei hakka uut posti tegema, vaid editin seda ,et mitte järjekordset hoiatust saada.

 

Ma ei tahtnud sulle selle postiga mitte üldse midagi halba vaid tõin natuke näpunäiteid kuidas su laenamist kiirendada ja teistele usaldusväärsemana paista. Aga noh üritades kedagi aidata saad ikka ise ka piki näppe. Aitäh CeuZ^ -ile hoiatuse eest.

Muudetud liikme Rinx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Rinx - Just ennem lasin ühe inimese postituse eemaldada + warnida.

Nüüd järgmine?

 

Kirjutasin alla ,et MSNis saab täpsemalt rääkida.

Muidu annan oma nime, elukoha, telefoni numbri, võin kanda 0.1€ senti või mida iganes, kui on kuidagi võimalik kuidagi õigsust tunnistada.

 

Ning lähen killima Arma/Corp/Nex(Sõbra kasutajaga) ning proovin ka arvatavasti stake(1-2M summadega alguses, pole vaja õpetama tulla ,et kuidas stakeda või äkki staken raha maha) isegi kui staken, saate te oma raha hiljemalt laupäeval(saan € see päev ning saan osta teile RSGP tagasi või maksan € kinni)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Laenan 40-50m palju tagasi?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära parem laena, see laenuasi lõpeb sitasti, isegi atm suht võlgades.

Püüa ikka ise hakkama saada või osta rsgp.

Vähemalt ei mängi kellegi teise raha maha.

See on nagu hasart.

 

Ma ei ütle pahapärast vaid lihtsalt tean isegi seda asja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tean seda:)

Kuid hetkel sebin raha corpi/nexi geari ja asjade jaoks:)

Ning hetkel võtnud võlgu mitu korda, kuid nendest summades alati plussi teeninud, ning kui aus olla, siis olen hetkel ligi 400€ kasumis rsi-ga.

Sellepärast ongi asi ,et kui võtan 100M võlgu, kui saan mingi itemi/stakega tagasi selle raha, siis maksan nii kinni, kui ei saa siis ostan kasumist uue RSGP tagasi.:)

Aga tänud ikkagi,

 

Tänades

Rohelinelaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nõustun -Yep'ga

Asi lõppeb sellega, et sa oled nii suurtes võlgades ja ei saa tagasi maksta.

End case scenario on bann sulle ja võimalik, et suured mured sulle kaela veel.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Seda küll, aga asju tuleb teha mõistuse piires. Ma ei tee 500m-1B stakesi kui staken.

Vaid 10-30M kaupa, või teine võimalus. Nexin/corpin. Väike võimalus K0 saada, kuid suurem võimalus on saada RSGP.

Ning nagu mainisin, teen mõistuse piires, olen rsiga tegelenud kusagil 7a, ning tean vähekese kuidas rahadega mängida.

Pole kunagi sihukest asja ,et stakes või kusagil satun hasarti, vaid teen lõbuga seda.

Ning kui sa laenad 100M, maksan tagasi 125M, homme õhtul, mul 24h aega see raha tagasi teha + endale kasumit. Ning kui ma ise ei pela, siis mängib mul sõber vahepeal.

Ning enamasti saan selle raha stake/nexi/corpiga tagasi, kui ei saa siis ostan € eest juurde mis puudu, kuid enamasti ma olen kasumis, peale võla tasumist.

Sulle Cmxz1 pean ka 5M ära andma, PP dollarite eest, pole meelest läinud kui seda arvate:)

 

Rohelinelaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ning kui inimesed usaldavad, siis saavad ka nemad minu pealt teenida, nagu IRLis on olemas investeering.

Laenad 100M, 24h pärast saad raha tagasi ja 25M kasumit. Ise midagit tegemata.

Ning täitsa scämmi vaba on, okei võibolla paljud ei usalda kuid Skiller Own, Zammy teavad, kui olen võtnud, lubanud teatud kell maksta, siis alati koheselt tasunud.

Skille own tunnistas ,et algul arvas ,et saab üle, kuid et ausaid vendasi isegi leidub, kuna ma ei näe vajadust oma mainet rikkuda mingise RSGP varastamisega?

Parem küsin võlgu, teen teile kasumit ning samamoodi endale.:)

Ning inimene saab oma raha alati tagasi, see päev ja kell saab kui lubatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Bleeding, sina kellelt neg tehingud, ei tohiks üldse siin rääkida.

Mitte teemasse puutuvad isikud lasen koheselt warnida kes sihukest iba hakkavad rääkima.

Ning võin kõik andmed anda, ning olen maksnud kõigile ilusti.

Kui sulle ei meeldi, või mingid muud probleemid siis PM, ära kogu siin ja reosta, eriti kui sul neg tehing veel on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tankist - Sind lasen warnida.

Mul omad tegemised ja raha läheb ka mujale.

Ning kui ma kasu ei teeni, siis kuidas ma saan neile maksta + ise teenida. Mul oma tehnika, millega teenin ning kui lubanud siis ka tasun sama aeg.

Kes soovib veel warni saada, laske tulla!:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.