Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Gamehost vs Ok-Servers

Gamehost vs Ok-Servers  

75 liiget on hääletanud

  1. 1. Gamehost vs Ok-Servers

    • Gamehost
      31
    • Ok-Servers
      44


Soovitatud postitused

VIP

Täiesti kahe vahel... mõlemad on tegelikult väga head hostid.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ok-servers ikka. lihtne ip ja kui abi vaja siis aitab alati.

Gh-st niipalju,et oli kunagi sealt renditud kahe peale server. Teise e-mail oli seal. Kirjutasin neile,et ära muudaksid (hakkasin üksi tegelema) tuli vastus, et e-maili omanik kirjutaks neile..Läks päev mööda ja hakkas serveriga jama pihta. Ei saanud adminne lisada ei läbi amxbansi ega ka users.ini alt. Kirjutasin siis uuesti neile seal ircus,algul kõik ilus kena (mis probleem jne) ja (ei mäelta kes olid seal täpselt aga 2 keisis olid sees) siis kirjutasid, et nemad ei pea aitama ja klient peab ise tegema.Selline teenindus suht jama nagu?

Nii et soovitan Ok-serversit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ok-servers ikka. lihtne ip ja kui abi vaja siis aitab alati.

Gh-st niipalju,et oli kunagi sealt renditud kahe peale server. Teise e-mail oli seal. Kirjutasin neile,et ära muudaksid (hakkasin üksi tegelema) tuli vastus, et e-maili omanik kirjutaks neile..Läks päev mööda ja hakkas serveriga jama pihta. Ei saanud adminne lisada ei läbi amxbansi ega ka users.ini alt. Kirjutasin siis uuesti neile seal ircus,algul kõik ilus kena (mis probleem jne) ja (ei mäelta kes olid seal täpselt aga 2 keisis olid sees) siis kirjutasid, et nemad ei pea aitama ja klient peab ise tegema.Selline teenindus suht jama nagu?

Nii et soovitan Ok-serversit

 

Nemad ei peagi aitama.. amxbansi ja asjad paneb klient ise peale ja see on toodud ära ka tellimis-lehel.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nemad ei peagi aitama.. amxbansi ja asjad paneb klient ise peale ja see on toodud ära ka tellimis-lehel.

 

Peame ikka :D ja peame veel raha maksma kliendile selle eest et ta rendib meil ja teha serveri popiks ja seadistada kõik võimalikud SMS jne teenused et tuleks kliendile veel rohkem raha, see ongi ju servude hostijate eesmärk!!!


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nemad ei peagi aitama.. amxbansi ja asjad paneb klient ise peale ja see on toodud ära ka tellimis-lehel.

 

Ma ei küsinudki sellist abi, et tehke ära või midagi.Küsisin milles probleem võib olla.

Aga jh ma ei viitsi siin vaidlema hakata (see nii vana teema), igatahaes Ok-serversil klienditeenindus tunduvalt parem ja serverid ka väga head...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei küsinudki sellist abi, et tehke ära või midagi.Küsisin milles probleem võib olla.

Aga jh ma ei viitsi siin vaidlema hakata (see nii vana teema), igatahaes Ok-serversil klienditeenindus tunduvalt parem ja serverid ka väga head...

 

eitea minu arust on m6lemad hostid väga Ok! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

OKServers pani ära. :P

 

Kogemused näitavad, et parim hosting!


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõlemad väga head! :)


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul suht savi OK serveritest ei telli ja ei hakkagi tellima sealt.Ma olen alati oma servud nullist kuulsaks saanud alates T6runetist lõpetades gamingstar.ee projektiga.

Nii et see host mis sul on ei koti kedagi.See käis eriti targa Homeri kohta.

banner_560x95.png?random=29792

Sa nimetad seda kuulsaks?

 

GameHosti serverid on üle koormatud laggihunnikud. Kuulid lendavad läbi pea, aga headshoti ei saa. OK-Servers on üsna enam-vähem. Aga no üldiselt kui sa otsid mingisugust normaalset kvaliteeti, siis oma VPS.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jup mingi 65 dedicated cs servu ylekoormavad 6 fyysilist masina, see cs ju mega koormav app, servud töötavad 150% koormusel :D ja jah need zone vpsid eriti see esimene pakett on kõige parem asi cs ded serveri jaoks nii et tellige julgelt! meil vaja koormust alla saada :D peame ju hostima 6 fyysilisel masinal maksimaalselt 6 cs servu muidu kohe ylekoormatud :D


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jäta poisikest rahule ) Ta endiselt arvab et GH-l on ainuke masin P4 prosaga.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Närvis russid lendavad peale kohe, kui nende äri natuke dami sisse saab.

 

:D

 

See, kuidas te inimesi petate, ajab lihtsalt naerma. + teie serverite confid on ikka täiesti perses ausalt öeldes. Ofc kui keegi ütleb nüüd ausalt teie serverite kohta, et need on sitad (mida nad ju on tegelikult), siis vennad on kohe närvis. Lubage ma seletan GameHosti äriskeemi veidi. Neil on igal kastil üle 10 serveri. Kastid on ülekoormatud. Õige CS server peaks tabama ning olema perfektse configa. Asi on lihtsalt selles, et siinsed tatikad pole õiget CS serverit pmst näinudki, seega neile on võimalik paska müüa.

 

Teie SMS-serverid 6h!? Arusaadav. Konkurents ju puudub tegelikult, seega on võimalik pocketida veel rohkem rahhi.

 

Kodulehe uuendused - uudised n shit. Päris hea, aga väga lahja. Oleks oodanud midagi rohkemat korraga. Mis teil toimub, on ideedepuudus. Keegi ei suuda midagi normi välja mõelda.

 

Asi on tehtud nagu paistaks väga ametlik. Tegelikult GameHostil puudub müügiluba, tegutseb MTÜ (mittetulundusühing) nime all, mis tähendab tegelikult, et nad ei tohi sellega raha teenida. Serverid on overpriced. Sellise kvaliteedi ja kvantideediga serverite hulga juures on need serverid väärt umbes 30% (tegelt vähemgi) summast, mis nad iga väljarenditud serveri pealt teenivad, seega kõik see ülejäänud raha on kasum ehk siis toob Saitanile viina lauale ja bena mesasse, mis on keelatud, sest MTÜ ei tohi teenida kasumit, seega makse nad ei maksa. Rendivad välja Non-Steam servereid. Müüvad Steam mänge giftidena, mis on keelatud...

 

EV valitsusel oleks nii mõndagi öelda kõige selle peale. Paraku see post on siit ilmselt iga hetk kadunud...

 

See, kuidas te oma kliente petate on suht absurd, sest selle raha eest, mis teie serverirendis liigub, saaks pakkuda 5x paremaid servereid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

McPirat lol, ma ei tea kust kohast sa võttad infi aga ma oskan öelda natuke rohkem kui sina, minu info on vähemalt kindel mitte nagu sinu mingi suva inimese vaade.

 

1. servude kohta, on kaste kus jookseb isegi kaks korda rohkem kui 10 cs servu peale :D ja ära rohkem karju et see on pizdec kui vale, lihtsalt mine poodi osta korralik emaplaat (dual socket), kaks prose vähemalt keskmise hinna tasemest (muidugi xeon nu või opteron) ja proovi :D

 

2. MTÜ siin sul sama moodi poolik arusaamine, MTÜ saab raha teenida nagu teinegi FIE, OÜ jne, MTÜ saab palka maksta jne, nii et teine kord kui hakkad karjuma selle kohta midagi siis viska kohe link kus on meie seaduses kirjas et MTU ei saa teenida raha :DDD kasum jah on teine asi ei saa jagada kasumit aga meie ei jagagi seda, kui said kuskilt teada et meie jagame seda siis on olemas igasugused instantsid kuhu saad teada anda siis tuleb mingi audiit ja uurib nii et go!


Fatal error: Call to undefined function: signature() in /var/www/showthread.php on line 87

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

McPirat tõmba tikku, see host on supper! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Neil on igal kastil üle 10 serveri. Kastid on ülekoormatud.

 

Sinu kogemus ja ülevaade on nii lapsik.

Millal sa viimati tegelesid CS-ga, kas 10 aastat tagasi. Ilmselt viimased paar aastat mitte. Kas sa kujutad ette mis on server? Aga arva et meil on P4 prosad edasi!

 

Probleemid on olnud ühendusega, tabavuse probleem lähtub pigem sellest, mitte ülekoormusest, meie serverid on ~50% koormatud, mõni vähem mõni natukene rohkem.

Aga ühenduse probleemiga me tegeleme, praegu nagu eriti probleeme pole. Kuid me ikka tegeleme. Sina kisad siin, aga me ikka tegeleme.

 

P.S. Isegi et tea MTÜ st midagi, loe seadust ja parast karju. Mõtetu vend.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.