Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Notta - Mudelid ja muud

Soovitatud postitused

Admin
Author of the topic Postitas

Ma usun ka, et optimiseerida on võimalik, lugesin ka kuskilt, et reflectionite pealt on v-rayl palju parem arvutusalgoritm mis renderib kõvasti kiiremini ja on ka täpsem. Sul on siin suht defauldiga rendertatud. Mul on nii, et kui Final Gather'i taseme panen draftist kõrgemaks siis hakkavad renderimise ajad astmesse minema, nimelt on sellel pildil FG tase high või semi-high ja 3,5h võttis FG ainuüksi enda aja. Kuna ma olen väga vähe teinud high detail renderdusi siis on mul veel kõvasti arenguruumi. V-Ray'le ma ei viitssi praegult ümber minna, ma olen proovinud seda aga mul tulid sellel hetkel mental rayga tulemused palju paremad välja ja kasutasin ikkagi seda edasi.

 

Kas too pilt mille sa tegid oli nüüd renderdatud v-rayga?

Samuti ma üritasin teha pehmeid shadowse nagu sa tegid, ma suurendasin valgusallike enda suurust ja shadow sampleid tõstsin piisavalt, et tuleks kvaliteetne vari, kuid jah, suht hard-edged tume vari tuli ikkagi, pean visk valgusallika kohe täitsa selle kohale viima ja hästi lähedale ka vist.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma renderdasin vray-ga jah, muideks preview mode settingutega, anti aliasingut ei kasutanud üldse. sellel scenel on lihtsalt nii vähe detaile, et ei pea kõike põhja keerama, vaevalt siin kõige kõrgemaid GI settinguid vaja on, saab täiesti arvestatava tulemuse ka kõige madalamate settingutega. soovitan sul mingi test scene teha, millel hakkad test rendereid tegema ja järjest settinguid maha tõmbama, et tulemus jääks enam-vähem samaks, aga renderdamise aeg väiksemaks.

valgustamiseks kasutasin ainult hdri pilti, (annab reaalsed reflectionid ja valguse) mingeid lighte vms ei kasutanud üldse.

Muudetud liikme sauland'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga kenad tööd, esilehel Rakvere gümnaasium c4d'ga?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
Väga kenad tööd, esilehel Rakvere gümnaasium c4d'ga?

 

Kõik tööd on tehtud 3Ds Maxis ja ZBrushis.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

xDDD need on normaalselt lambist kokku pandud, atm mõtlen wut the fuck:D


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõik tööd on tehtud 3Ds Maxis ja ZBrushis.

 

Oled c4d ka kasutanud näiteks mingi maja tegemiseks? Kummaga lihtsam teha?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.