Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Teie Kutsekooli eriala ?

Soovitatud postitused

VIP
pole ka selline inimene, et terve elu k2ttega t66data...

Jep, sinu kirjaoskus ennustab sama, et k2ttega t66data oleks sulle liig.

Ise olen uurinud viimasel ajal päris tihti, mis eriala sügisest võtta. Keskharidus siis käes.

Keegi siin elektriku eriala on lõpetanud?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jep, sinu kirjaoskus ennustab sama, et k2ttega t66data oleks sulle liig.

Ise olen uurinud viimasel ajal päris tihti, mis eriala sügisest võtta. Keskharidus siis käes.

Keegi siin elektriku eriala on lõpetanud?

Lõpetanud küll ei ole, kuid kokku olen sellega kergelt puutunud. Käisin eelõppes pool aastat ning üsna hea aimduse sain sellest.

Plaanisin sel aastal seda õppima minna, kuid kahjuks eestikeelset rühma ei avatud.

Muidu need kilbi ühendused on suhteliselt huvitavad. Igatahes soovitan minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Naksi, õpid kõrgkoolis püramiidskeemide loomise eriala?

 

Kas see oleks siis paha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jep, sinu kirjaoskus ennustab sama, et k2ttega t66data oleks sulle liig.

Ise olen uurinud viimasel ajal päris tihti, mis eriala sügisest võtta. Keskharidus siis käes.

Keegi siin elektriku eriala on lõpetanud?

 

milleks üldse siis läksid keskkooli? :D:D Peab ikka eriline taun olema kui lähed keskooli ja siis kutsekasse :lol:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
milleks üldse siis läksid keskkooli? :D:D Peab ikka eriline taun olema kui lähed keskooli ja siis kutsekasse :lol:

Paljud lähevad ka peale kõrgkooli kutsekasse, kuna tööd pole.

Ja ta läheb ainult kutseõpesse, mitte ei hakka keskharidust otsast peale omastama :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jep, sinu kirjaoskus ennustab sama, et k2ttega t66data oleks sulle liig.

Ise olen uurinud viimasel ajal päris tihti, mis eriala sügisest võtta. Keskharidus siis käes.

Keegi siin elektriku eriala on lõpetanud?

 

Otseselt elektriku alaga kokku puutunud pole, kuid hakkab 2. kursus juba lõpule jõudma elektroonika osas. Meil tegemist elektrikutööga ka päris kõvasti. Küsi, ehk saan aidata.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
milleks üldse siis läksid keskkooli? :D:D Peab ikka eriline taun olema kui lähed keskooli ja siis kutsekasse :lol:

Vot äkki tahtsin korraliku keskharidust saada ja tollel hetkel oli plaanis ülikooli edasi minna? Mis ma pean nüüd vägisi ülikooli minema või? Käin kutsekas ära ja peale seda võib-olla veel kehakultuuri õppima, eks elu näitab. Eriala võtan selleks, et plaanis välismaale elama minna ja seal oleks vaja mingit tööd teha, millega oleks võimalik ära ka elada. Tahan paari võõrkeelt ära õppida(esimene plaan siis vene keel heal tasemel). Ära arva, et tahan kuskile Soome või Rootsi minna.

Pole ma sulle mingi taun!

Otseselt elektriku alaga kokku puutunud pole, kuid hakkab 2. kursus juba lõpule jõudma elektroonika osas. Meil tegemist elektrikutööga ka päris kõvasti. Küsi, ehk saan aidata.

Eks ma jätan meelde. Hetkel nagu ei oskagi midagi küsida.. :$

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keskkooli on siis mõistlik minna kui soovid ülikoolis ajalugu, keemiat, bio...vms eriala...aga kehakulutuuri pärast pole küll mõtekas keskkoolis õppida...siis on mõistlik minna khk...saad mingi eriala selgeks ja siis võid kehakultuuri õppida...

 

Julgen õelda, et khk mõõduvad need 3-4a väga kiiresti, lõbusasti ja KERGESTI....aga saad sama hariduse kui huiiad hommikust õhtuni

Muudetud liikme Naksi'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kehakultuuri pärast pole mõtekas keskkoolis õppida??? Mis ma selle kutseharidusega seal ülikoolis kehakultuuri õppimas olles teen? Eelistatakse siiski gümnaasiumi lõpetanud inimesi ülikoolis.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise lõpetasin ka selle kooli Tilsleri erialal:D

 

valisin selle kunagi ,sest arvasin ,et meeldib see ja tahan sellega edasi tegeleda aga kahjuks pole kunagi sellise tööga kokku puutunud:D

hetkel arvan,et oleks võinud midagi muud kindlasti valida:D

 

No offence, sinust küll poleks arvanud, et sa mõne kooli lõpetanud oled. Sitt on vaadata, koma käib sõna lõpus, mitte enne järgmist sõna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa tahad saada RE kohale hiljem ylikoolis v?

Arvatavasti jah...

Kuid rõhutan siiski, et ma ei tea kas ma kavatsen ülikooli veel minna. Kehakultuuri tahan sellepärast õppida, et tahaks teha treeneritööd kunagi.

No offence, sinust küll poleks arvanud, et sa mõne kooli lõpetanud oled. Sitt on vaadata, koma käib sõna lõpus, mitte enne järgmist sõna.

Koolis tegi tema arvatavasti tööd paberile ja pastakaga, mitte aga arvutiga. No offence?

Kui kellegi hariduse kohta sõna võtad, siis tee seda palun kasutades eesti keelseid väljendeid. Muidu arvame meie, et sa ei suuda ennast emakeeles piisavalt selgelt väljendada.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.