Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Külaline .Siim.

Mis telfoni soovitate

Küsimus

Külaline .Siim.

Hinna klassi pooles nii palju ette mitte üle 250 EUR. Vana Sony mis mul see hakkab juba otsi andma ja remont läheb ka maksma kuskil 25 ja 30 EUR vahel ja siis ongi parem soov osta endale terve ja korralik telefon. Äkki oskate soovitada milline telefon neist kolmes oleks hea. Telefonid mille vahel valida tahan on LG P690 Optimus Net, Samsung GT-S5360 Galaxy Y ja Samsung GT-S5360 Galaxy Gio. Kui oskate öelda, et mis mingis telefonis hea on kui juhul olete kasutanud või proovida saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
ei tea suht hea väikene / kerge , pole sõnu lihtsalt :P aku peab ka normaalselt vastu .

umbes kaua siis võib aku kesta kui kasutada neti ja kuulata muusikat ja helistamis teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
netti kasutan päevas rohkem kui 8h kindlalt ja siis on veel akut mingi 50% järgi . muusikaga kuulates ei tea pole proovinud.

okei

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kui Ace ja Gio luubi alla võtta, siis LG Optimus Hub (LG-E510) teeb neile tugevalt ära. Uurisin veidi, leidsin sellest telefonist ka uuema ning parema versiooni, milleks peaks olema LG E730 Optimus Sol, ja mis kuulub samuti sinu toodud hinnaklassi(Elioni & EMT kliendihind:229,00€).

 

See on üsnagi hea võrdlus, pealmised asjad on välja toodud: http://www.esato.com/phones/compare.php?phone=863&cp=775

Lisaks võid seda uurida: http://www.thephonedatabase.com/Samsung_Galaxy_Gio_366_vs_LG_Optimus_Hub_819_Compare_Phones

 

Paar märkimisväärt punkti on, et Gio on üle poole aasta vanem kui Hub ja sealt tulevad juba suured erinevused tarkvarasse. Näiteks Gio'l on ainult 278mb RAMi ning Hub'l pea 512. Samuti peaks Hub'i aku paremini vastu pidama ning kaamera on kvaliteetsem.

 

EMT/Elion: https://pood.elion.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-lg-e730-optimus-sol/LGE730BL


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Kui Ace ja Gio luubi alla võtta, siis LG Optimus Hub (LG-E510) teeb neile tugevalt ära. Uurisin veidi, leidsin sellest telefonist ka uuema ning parema versiooni, milleks peaks olema LG E730 Optimus Sol, ja mis kuulub samuti sinu toodud hinnaklassi(Elioni & EMT kliendihind:229,00€).

 

 

 

EMT/Elion: https://pood.elion.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-lg-e730-optimus-sol/LGE730BL

selge panen selle ka luubi alla, enne märtsi algust pole plaani ostma minna aga teen juba ette valmistus et osta endale uus telo, ja EMT/Elioni klient olen ka seal on mul just kõige parem soetada endale asju, aga tänan selle soovituse eest kindlasti uurin seda telfonimark ka ise lähemalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

ei nõustu eelmise postitajaga. Android on hetkel parem kui iOS ja tulevikus iOSil läheb väga raskeks Androidiga konkureeriga. Ise oman Galaxy S2 ja võin kindlalt öelda, et iPhone 4GS on halvem kui S2. + iOSil see menüü nii tavaline, iga aasta üks ja sama sitt, androidil on aga widgetid ja stuff. Ja iOS 5.0 pole cracked veel + Androidil on palju appid tasuta, nagu näiteks Angry birds kõik osad jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
ei nõustu eelmise postitajaga. Android on hetkel parem kui iOS ja tulevikus iOSil läheb väga raskeks Androidiga konkureeriga. Ise oman Galaxy S2 ja võin kindlalt öelda, et iPhone 4GS on halvem kui S2. + iOSil see menüü nii tavaline, iga aasta üks ja sama sitt, androidil on aga widgetid ja stuff. Ja iOS 5.0 pole cracked veel + Androidil on palju appid tasuta, nagu näiteks Angry birds kõik osad jne

mis kõik seda Angry birds nii mainivad peaasi et see on hea :D, mind need mängud ültse ei loksuta peal

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Gio jäta võrdlusest välja, see halb, osta telefon millel 1Ghz protsessor vähemalt!

okei panen kõrva taha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
kogu veits raha pigem ja osta galaxy S1. Suht hea asi peaks mainima, 1,4ghz prose ja GTA 3 ei lägga:D:D

minu telefoni kasutamise eesmärk on helistamine, sms, dokumentide vaatamine ja redegeerimine ning wifi võimalused ja raadio ning mängud täitsa pohh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)

see kes soovitas siin ees pool telefoni LG Optimus Hub siis see on ikka täielik lääger telefon Angry Birds läägib täiega ja kui rohkem kui 1 rakendus tõmbama panna siis hakkab läägima nii, et sellist telod ma küll ostma ei hakka ja selle testimise tegi [DIGI]

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Endal on Galaxy Gio, sain EMT Noortepaketi lepinguga tasuta. Välimus meeldib, vahest läägab, aga teeb töö ilusti ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Endal on Galaxy Gio, sain EMT Noortepaketi lepinguga tasuta. Välimus meeldib, vahest läägab, aga teeb töö ilusti ära.

ma olen Galaxy Gio kohta seda kuulnud et eesti külmaga läheb lolliks, et ei funkavad korralikult, seda kuulsin ma oma klassiõe käest kelle sõbral nii olevat olnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.