Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

O: Summoning 1-57 orja

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
teeksin ära.

kui chramid oleksid olemas.

 

Asi on selles, et ma ei ole kunagi treeninud seda skilli ja üldse. Viimati mängisin ilma botita vb mingi 2005a? Kui keegi seletaks mis charme ja palju vaja vms ja keda tapma peaksin siis saaksin charmid kokku koguda ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju välja käid, see kerge ära teha


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Palju välja käid, see kerge ära teha

 

Ma kordan siis veel, et ma ootan pakkumisi. Ma ei ole teinud seda skilli ja ei tea palju selline asi aega võtab.

Kes on huvitatud sellest tööst siis võiks panna soovitud hinna ja kaua tal aega läheb selleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päev + , ütle tunnihind ma ütlen kaua umbes aega läheb


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väljendasin valesti , ma soovisin lihtsalt tunni / tükihinda teada

 

Aga see et ütlen kaua aega läheb , ma oleksin vaadanud mis tunnihind on ja siis oleksin asjasse süvenema üldse hakanud , ma hetkel küll ei viitsi kalkuleerida kaua see umbes aega nõuab .


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Saaksin sama raha eest võibolla et poole kiiremini tehtud :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lihtne soovitus, mine burtsi rock lobsteris, saad paari tunniga need charmid kokku, ning edasi on lebo seda skilli teha, jooksmist vähekese:)

Burstimisega saad mage xp ka ilusti. Ning summ 1-57 võtab natukene raha ka, shards, pouch. Kuid osade pouchidega teenid hiljem tagasi. Tavalise wepiga, nagu sa ütlesid ,et 1-2m, teeb väga kaua charme, kuna kusagilt ei saa neid niipalju, waterfiends/burst ainukesed võimalus.

Sorry ,et offtopic aga soovitasin lihtsalt:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lihtne soovitus, mine burtsi rock lobsteris, saad paari tunniga need charmid kokku, ning edasi on lebo seda skilli teha, jooksmist vähekese:)

Burstimisega saad mage xp ka ilusti. Ning summ 1-57 võtab natukene raha ka, shards, pouch. Kuid osade pouchidega teenid hiljem tagasi. Tavalise wepiga, nagu sa ütlesid ,et 1-2m, teeb väga kaua charme, kuna kusagilt ei saa neid niipalju, waterfiends/burst ainukesed võimalus.

Sorry ,et offtopic aga soovitasin lihtsalt:)

 

Selle jaoks peaksin tegema queste, mage, prayerit. Pry on 1.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.