Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mis toimub siin foorumis?

Soovitatud postitused

VIP

Tõsiselt nagu Mis toimub?

Viimasel ajal on see foorum ikka nii käest läinud, et annab olla..

Hakkan siis algusest rääkima:

Genius15

Kas te tõesti ei mäleta mille eest ta just hiljuti banni sai?

Kuna ta mõlises/spammis liiga palju juhtkonna liikmete(ga) ja muud säärast, kui ma õiesti mäletan, siis sai ta alguses 1 kuu banni ja pärast teine moderaator lisandas talle 1 kuu otsa, et kokku oleks ta pidanud olema 2 kuud banni. (Kas ta tõesti istus selle aja ära?)

Nii kui Genius15 oli unbanned läks natuke aega mõõda ja ta kandideeris "Eeskujulik" embleemi endale, millepeale enamus juhtkonna liikmed ja teised eeskujulikud olid kohe nõus talle seda andma. (Ei ma ei ole vihane ja ei maksa kätte, et mind moderaatoriks ei valitud, kuna antud hetkel on tõesti piisavalt moderaatoreid).

Juhkonna liikme või ükskõik millise liikmega mõlisemine või lihtslat spammimine ei ole kuidagi "Eeskujulik" embleemi väärt ja te olete juba nii vanad küll, et peaksite aru saama mille alusel neid embleeme jagada.

Antud hetkel jäi minul mulje, et see embleem anti sellepärast, et ta on aktiivne rs turunduse alafoorumis ja tal on palju tehinguid, kuna muul põhjusel seda embleemi anda ma ei näe.

 

Järgmine teema:

Awesome bannimine?

No tule taevas appi!

Mees on edukalt 900 tehingut foorumis sõlminud ilma mingite probleemideta ja nüüd mingil heal hetkel otsustate sellise venna lihtsalt kõrvaldada enda foorumist, kuna ta oli 2009 aastal kedagi üle lasknud?

Foorumis liigub mitu inimest, kes on ausalt tunnistanud, et nad on ennem siin samas foorumis kedagi üle lasknud ja nendega ei tehta mitte midagi?

Siin lõhnab vaikselt konkurendi eemaldamise järgi.

Palun mõelge enda otsused alati hoolega järgi, enne kui midagi teete.

Muudetud liikme Marrk'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma tegin üks päev 24h jooksul ainult Ühe posti ja sain 3h peale postitust "Warni" spämmimise eest:D Nu kas see samuti on õiglane?

Mine tea vb hakatakse varsti üldse mingi "Õigekirja" eest b2nnima vms. Btw foorumi kellaaeg on 2h taga, v6i on asi minus...

 

 

 

 

annan ära 3€!!!

 

 

anna mulle 3€ :D

 

Teine pakub 3€, ma vastan et anna mulle ja sain warni o_O

Muudetud liikme -ErRoR-'i poolt

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

WTF miks see teema suleti?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jeah, täpselt.

 

Samamoodi on kasutajaga "Dubstep". Tal on olnud 8 varikontot (ta on vanquish, kes sai moderaatoriks aga banniti kuna sõimas adminne ja scammis), adminid ja moderaatorid teavad seda, ta on scamminud, kuid ei.. ta tantsib siiamaani veel.'

Samahästi võtke revolt ban maha ja las ta olla siin foorumis.

 

+ nüüd saab juba iga kasutaja eeskujulikuks ja moderaatoriks.

Ma küsin miks neid vaja on niipalju???

 

Suvel, kui selline troll invasion oli, siis tuli juurde 3 moderaatorit (see oli ka viimasel hetkel, sunparty ajal).

Nüüd on täielik vaikus, aga moderaatoreid tuleb igast ilmakaarest.

 

Ma tegin üks päev 24h jooksul ainult Ühe posti ja sain 3h peale postitust "Warni" spämmimise eest:D Nu kas see samuti on õiglane?

Mine tea vb hakatakse varsti üldse mingi "Õigekirja" eest b2nnima vms. Btw foorumi kellaaeg on 2h taga, v6i on asi minus...

 

kui sa mingit paska ajad, siis pole ime, et sa warni spammi eest saad.

Muudetud liikme R3D'i poolt

tumblr_m3hkebuR981rtavawo1_500.gif

OMG JOEL IM UNGRY

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Marrk tõesti õige jutt mida sa räägid. Asi on käest ära läinud.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna ma ei viitsi seda idiootsust kuulata, simple as that. Kui administraator teeb otsuse siis teie arvamus selle juures ei loe midagi. Natuke liiga tore olen vist olnud ja liiga palju demokraatiat lubanud, tean nüüd ja muudan oma suhtumist.

Minu silmis olete te nutjad kes ei saanud mingile kohale mida te soovisite, see teema on nüüd kinni.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.