Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tehingu kirjeldus:

Orjan

 

Hind:

Kokkuleppel

 

 

Tehingu sooritamine: Swed Or Rsgp

 

Andmed:

Nimi:Teivo

Maakond:Läänemaa

Linn:Lihula

E-mail:PM Kaudu.

Msn:bmw7seeria@hot.ee

 

Mõtlesin ,et hakkan uuesti orjama vahepeal ei tegelenud kuna polnud aega nüüd on aeg rohkem ja hakkan uuesti orjama kui kellegil vaja siis andke teada ja ütlen hinna teile.

Muudetud liikme Runescape22'i poolt
Vaja oli

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ise ka usud we :D

 

Ikka usun kuna tahan ,et rahvas usuks mind alguses teen odavalt hiljem tõstan hinda kui ma olen rahvasle usaldusväärne inimene mitte ,et rahvas arvaks ,et ma olen scammer ..kui sa ei taha siis ära spämmi siin niisama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No dung 1-80 10M eest on naeruväärne hind, sihukese hinna ütlemine teeb sind just ebausaldusväärseks kes ei ga asjast midagit.

 

Kahjuks või õnneks ma teen ära talle 10m eest ja siis tõstan hinda 1-880dungi ei tee ka kaua ma lasen ruuni 24/7 nii ,et pole hullu ja vb tõesti teeb mind ebausaldusväärseks kui ta ei taha siis tuleb uus pakumine äkki ja tõstan hinda kuna ma tõesti tahan siin usaldusväärne olla :) Tänades Runescape22

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saatsin PM sulle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lubas mul eilseks tokeneid teha, aga pol midagi tehtud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lubas mul eelmine reede dungi tegema hakata, nüüd siin vahepeal 2 tööd vahele võtnud minul pole ikka midagi tehtud. Nüüd muutsin accil pw ka ära, ei usalda sellist tüüpi. Igatahes mina ei soovita teda orjaks :/!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.