Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Aidake valida sülearvutit

Soovitatud postitused

Niisiis nagu teema pealkiri ütleb siis aidake valida sülearvutit :).

Võiks mängida ka uuemaid mänge :).

 

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID/104560

 

Aga ma saaks selle arvuti muidugi odavamalt täna tutvustele :).

Postitage ka ise mida soovitate.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muutsid meelt või raha nii palju, et Galaxy ja läppar vaja saada?

Arvutit kommenteerides, et hind on kallis nagu Eestile ikka kohane, veab uued mängud ilmselgelt kõik välja, kõik tip-top, kui rahast ainult kahju pole.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Muutsid meelt või raha nii palju, et Galaxy ja läppar vaja saada?

Arvutit kommenteerides, et hind on kallis nagu Eestile ikka kohane, veab uued mängud ilmselgelt kõik välja, kõik tip-top, kui rahast ainult kahju pole.

Nojah hind 1000€ jah kallis, aga kuna tuttav saab endale tööle selle tellida maaletoojalt siis saab veits odavamalt kätte.

Telefoni kohapealt nii palju, et ma mõtlen veel kas uut telefoni vaja kuna see hind on tõepoolest krõbe telefoni kohta :).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvuti mis sa esimeses postituses välja tõid kui ainult 699€: http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/asus_n53sv/6112119/

 

Kui raha palju: http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/asus_lamborghini_vx7_black/9552923/ (usun, et see veab kõik uuemad mängud välja)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pane tähele, et seal pole operatsioonisüsteemi peal, pead ise peale panema. (aga see-eest säästad 90 euri juba)

Mhm ma panin tähele küll ja arvatavasti lasen tuttaval win7 peale panna, teeb tasuta ära niiet säästan raha.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Njh see mida kasutaja "didier" postitas on suht õige acer on väga kehv arvuti ka minu arust.

Küsid miks ?

Aga sest garantii on vaid 1 või maksimum 1,5a.

See on kuskil koreas või ma ei tea kus kokku klopsitud mis kohe üldse ei kutsu ostma.

Ülekuumenemine on ka üks suur probleem aceritel ja seda olen kuulnud arvutit omavate inimeste endi suust niiet üldiselt oleks acer alles üks võimaseid asju mida ma ostaks.

Ise eelistan töökindluse poolest asust ning ega ta ka mängimiseks paha pole ja kuna uuematel pavilionitel on uus jahutussüsteem (vanaga kuumenes üle ja oli muid probleeme) siis on hp mu teine valik kuna ka garantii on hple 3a.

Dell vast on ka hea valik, aga odavamad arvutid seal 800-1500€ piires ei ole väga mängimiseks mõeldud, delli ainuksed mängudeks mõeldud arvutid on ailenwared muu on rohkem äriklass.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Njh see mida kasutaja "didier" postitas on suht õige acer on väga kehv arvuti ka minu arust.

Küsid miks ?

Aga sest garantii on vaid 1 või maksimum 1,5a.

See on kuskil koreas või ma ei tea kus kokku klopsitud mis kohe üldse ei kutsu ostma.

Ülekuumenemine on ka üks suur probleem aceritel ja seda olen kuulnud arvutit omavate inimeste endi suust niiet üldiselt oleks acer alles üks võimaseid asju mida ma ostaks.

Ise eelistan töökindluse poolest asust ning ega ta ka mängimiseks paha pole ja kuna uuematel pavilionitel on uus jahutussüsteem (vanaga kuumenes üle ja oli muid probleeme) siis on hp mu teine valik kuna ka garantii on hple 3a.

Dell vast on ka hea valik, aga odavamad arvutid seal 800-1500€ piires ei ole väga mängimiseks mõeldud, delli ainuksed mängudeks mõeldud arvutid on ailenwared muu on rohkem äriklass.

 

Ülekuumenemine võis olla kunagine probleem. Ise oman Septembrist saati Acer Aspire 5750G-d ja mul pole kordagi tekkinud ülekuumenemise probleeme, ega ka teisi probleeme.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ülekuumenemine võis olla kunagine probleem. Ise oman Septembrist saati Acer Aspire 5750G-d ja mul pole kordagi tekkinud ülekuumenemise probleeme, ega ka teisi probleeme.

Jah aga sul on see ju ainult siis mõni kuu olnud ka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina soovitan

1) Dell

2) Lenovo

3) Asus

 

Vaata http://www.1a.ee seal on suht häid pakkumisi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Dellilil ainuke mängimiseks mõeldud arvuti on ailenware ülejäänud nii head pole.

Ja lenovo lagunes irw ? Seda ma kohe üldse ei usu, et ise lagunema hakkab.

Lenovo on üks kõige töökindlamaid arvuteid ja jupid on tal ka väga kvaliteetsed, aga jah ka nendega ei saa väga mängide need rohkem äriklassi arvutid.

Niiet mängimiseks otsin asust mis on nii töökindel kui ka mängudeks mõeldud.

Ja eepool mainitud arvutit ma kohe kindlasti ei soovi osta.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vabandan topelt posti pärast, aga avaldage arvamust selle laptopi kohta oleks väga tänulik kui saaksite oma hinnangu anda :).

 

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/VALISED-ANDMEKANDJAD-Valised-kovakettad/ASUS-N55SF-S2308V-White-156anduot-HD-1600x900-Intel-Core-i5-2430M-240GHz-138730

 

Ette tänades Flame.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vali ikka i7, saad rohkem kätte.

 

Uurisin ise ka selle arvuti kohta ja tundub väga hea, veab näiteks bf3 mediumi ja isegi highi peal välja (high peal vblla tuleb kohati kerge lag aga see minimaalne).

Jah ma ei vaidle vastu et i7 on hea prose aga ka i5 väga hea ja ma saan iga kell seda vajadusel vahetada, aga hetkel ma seda vajadust ei näe.

Arvatavasti ostan selle asuse ära.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ootan ikka veel aravmusi selle arvuti kohta :P.

 

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTE...-240GHz-138730

 

Ootan arvamusi siis selle kohta, et kas mängimiseks sobilik jne.

Sellest hinnast mis seal kirjas saaksin alla ka. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ootan ikka veel aravmusi selle arvuti kohta :P.

 

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTE...-240GHz-138730

 

Ootan arvamusi siis selle kohta, et kas mängimiseks sobilik jne.

Sellest hinnast mis seal kirjas saaksin alla ka. :)

 

Saaksid enam-vähem samade näitajatega läpaka ju 569€ eest, miks seda tahad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.