Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Main Clans :)

Soovitatud postitused

VIP

SOPA

Malev sobib tho

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ennem oleks vaja ikka kindlalt teada kui palju inimesi on nõus tulema clanni. Mitte et teeme foorumi valmis ja siis vaatame hakkame alles liikmetega tegelema.Võibolla on nõus ainult mingi 5inimest tulema. No sellel pole ka mõtet minuarust.

Just selle mõttega olekski mõtet teha, kuidas sa hakkad omaarust välja selgitama palju liikmeid tuleks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhjused, miks main klann töötaks Eestis (arvestades pädeva juhtkonna olemasoluga):

1) Eestis ei ole praegusel momendil ühtki main pk klanni, kuid on inimesed, kes soovivad pkida/warrida klannides/klannide vastu.

2) Sellel teemal siin on juba 9 lk postitusi, mis näitab, et asi pakub huvi.

3) Eestis on peaaegu alati mõni main klann tegutsenud ja olen veendunud, et kui teie pole järgmised, siis keegi kolmas võtab kindlalt asja käsile.

4) Eestis on piisavalt mängijaid (loe maine), et toota 20-40 pealist väge pökkidele/warridele.

 

Kõigepealt kindel seltskond, piisab 3 inimesest. Ühel võiks olla taipu foorumi/veebilehe meisterdamises ja photoshopi kasutamises.

Aktiivsed inimesed, soovitatavalt põhikooli vanuses õpilased, kellel pole tööd ning perekonda (lapsi, naist) ja saaks aega klanni investeerida.

 

Pädeva juhtkonna olemasolul see üritus ei feili teil. Seda ütleb mu aastate pikkune pureklannimise kogemus eesti pinnal.


Vaata Eesti pure klanni tutvustavat videot:

[VIDEO]http://www.youtube.com/watch?v=hitNY4uxqz0[/VIDEO]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ajan pundi kokku varsti ala 5 inimest keda tunnen ammustest aegadest ja ajame asjale jalad alla.endal kogemusi niipalju et kunagi olin green clawi liider , ea pk liider olnud , metsavendades pk liider olnud jne. F2p warrinud ja üldse pknud aastast 2004.

 

rsn?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ajan pundi kokku varsti ala 5 inimest keda tunnen ammustest aegadest ja ajame asjale jalad alla.Endal kogemusi niipalju et kunagi olin Green Clawi liider , EA pk liider olnud , Metsavendades pk liider olnud jne. F2p warrinud ja üldse pknud aastast 2004.

 

Läheb põnevaks!


Vaata Eesti pure klanni tutvustavat videot:

[VIDEO]http://www.youtube.com/watch?v=hitNY4uxqz0[/VIDEO]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Main klann oleks hea, aga jah kes iganes sellega tegelema hakkavad, siis peab palju vaba aega olema. Pmst EA läks ka selle pärast kinni et eestvedajatel tuli elu peale ja ei olnud asja vastu enam huvi.. Mingi aeg oli väljas ka Team Estonia, sellest ma ei tea midagi, aga omas päris hästi, kahju et sellest asja ei saanud.

Mingi main klann võiks tulla küll, hea meelega võtaks ise käsile selle, aga aega pole nii et jah.

Mingis eesti klannis oleks küll kui välja tuleks.

Ja kes iganes selle ette võtab võtke mõned vanemad klannide liidrid/liikmed appi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.