Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Untitled-1.png

 

Ascendant RolePlay hea võimalus saada enda unistus teoks. Server pakub palju päriselu sarnaseid rolle. Serveris on võimalik mängida illegaalset rolli ja ka legaalset rolli nt olla politseinik või olla mafia liige. Samuti on serveris olemas palju erinevaid töid ja grupeeringuid. Serveri arendajad annavad endast parima, et server areneks ja töötaks hästi. Samuti on võimalik teha mängijal illegaalne grupeering valmis ja ka legaalne grupeering vastavalt adminstratiimi arvamusele. Serverisse regristreerimine on imelihtne registreerid http://www.ascendantrp.eu ja teed ära RP test, siis ootad kuni admin aktiveerib. Hetkel on mõned legaalsete grupeeringute liidrite kohad vabad. Serveris oli alles illegaalset grupeeringute rr, hetkel saab teha grupeeringute avaldusi, kui veab saab ka ametlikuks. Mõned tööd ja grupeeringud serverist:

 

Tööd:

1.Narkoärikas

2.Autovaras

3.Mehaanik

4.Relvaärikas

5.Kütusevedaja

6.Rekkamees

7.Tänavakoristaja

8.Prügivedaja

 

Grupeeringud:

1.Politsei

2.Päästeamet

3.Taksopark

4.LS Meedia

5.Künka Talu

 

Serveri nimi: Ascendant RolePlay

IP: 84.50.110.198:7800

UCP: www.ascendantrp.eu

Foorum: www.ascendantrp.eu/foorum

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Serveris pole mitte midagi uut, nagu ikka iga teine eesti oma. Ma mängisin maksimaalselt 30minutit ja terve see aeg mingi admin sonis mulle b chatis lenda lenda lenda..


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minumeelest ka mõttetu juurde teha,

ainuke põhjus miks servereid tehakse on vaid sellepärast, et tahetakse olla see võimas admin ja omanik , inimesi tüütab ära olla tavamängija.

Pole mõtet neid teha kui Eestis on hetkel 2 liidripositsioonil võvitlevat serverit mis on rahvast täis koguaeg seega, mõtttetu on nende minion servude tegemine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Serveris pole mitte midagi uut, nagu ikka iga teine eesti oma. Ma mängisin maksimaalselt 30minutit ja terve see aeg mingi admin sonis mulle b chatis lenda lenda lenda..

 

Mine siis sellisesse serverisse kus kõik on tipp ja topp, ehk siis tee enda server ja näita et oled parim.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Serveris pole mitte midagi uut, nagu ikka iga teine eesti oma. Ma mängisin maksimaalselt 30minutit ja terve see aeg mingi admin sonis mulle b chatis lenda lenda lenda..

 

Mine siis sellisesse serverisse kus kõik on tipp ja topp, ehk siis tee enda server ja näita et oled parim.

 

Kas sa ei kannata kui su serveri kohta midagi halba õeldakse?? Kui sa juba sellist asja ei kannata siis pole mõtet sul üldse serverit teha. Oma vigadest õpitakse nagu sa tead.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
PO Gm mitte midagi enamat.. 1 gm 3 serveril peal läheb tüütuks ja selle mängijaid ei tule..

 

Kõike annab täiustada :) Sina oled lihtalt vihane, et said selle serveri skripterilt Trustilt üle.

Kui sulle midagi ei meeldi, ära üldse kommenteerigi, sa vaata kuidas enda serveriga toime tuled. Ostad emme käest saadud lastetoetusega GMe kokku ja oled kõva vend omast arust. Kahjuks keegi ei julge sinule midagi müüagi enam kuna sa lased üle teisi. Nüüd said korra Trustilt üle ja oled kohe mad. Eks omad vitsad peksavad :)

 

Happy new year! :)


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teie foorumis on suht ebamugav, kuna mingi teie partner Taury koguaeg ropendab. Ehk võtaks midagi ette?


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Teie foorumis on suht ebamugav, kuna mingi teie partner Taury koguaeg ropendab. Ehk võtaks midagi ette?

 

Vaata kes omanik on, mingi pubekas .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.