Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mis teie jõuludeks saite?

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

On aeg vist teema taas välja kaevata?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina olen oma kingipakid kätte saanud juba. :)

Sain siis uued kõrvaklapid, väga pehmed kindad, puudri, huuleläike ja lauvärvid. Suures mahus komme ja mandariine.. Mõned ehted. Rahul!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vanaema ostis uue laptopi mulle, aga kodus ei saanud ma mitte midagi... Ega ei oodanud ka midagi. Olen juba piisavalt vana.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endalgi tagasihoidlikud soovid olnud. Eks ta mage on, kuid võib öelda, et onudelt sain näiteks raha. Tuli küll mõni päev enne ning eks sel ole pigem teine tagamõte kui kink. Igatahes jõulukingiks tarbeesemeid, pesukomplekt, särke, tulekul on ka kaelakett. Kuna otseselt midagi vaja ei ole siis olen rahul. Suuremad asjad muretsen endale ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jõulud kui nii ei ole mingi saamise ega selline aeg, see on pigem aeg, kus perekond tuleb kokku ja räägib maailmast :)

 

Ontopic: Sain sünnipäeva + jõulukingituse koos, kuigi sünnipäev oli septembris ja sain UberPro Gaming Arvuti :D Aga täna sain veel jõusaali klubikaardi. Muud mul vaja ei olnudki :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ise soovisin ainult uut telefoni ning Hollandi fännisalli, need ma ka sain

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"KOSSI" kõrvaklapid , T-särgi, lõhna.

Muudetud liikme SupstiT'i poolt

x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise sain Razer DA, kuna praegu hiir on suht omadega õhtal, pusa, kaardi. Rahul.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas te ei tee enda vanematele jõulukingitusi? kui teete mis tegite näiteks see aasta?


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin ise Samsung Galaxy S3 endale ja siis sain särgi ja tüdruku pildi. Enamus kingid tulemas veel


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei pea jõule ning andsin sõpradele-sugulastele teada, et kinke ei soovi. Tõsi küll, kasutades ära jõulusoodukaid ostsin omale entry-level high end kõrvaklapid ning läpparile asise SSD.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas te ei tee enda vanematele jõulukingitusi? kui teete mis tegite näiteks see aasta?

Teen ikka. :) Isa on mul suur teefänn. Seega sai mingisugune tee komplekt tehtud, 9 erinevat tee sorti sees. Emal oli koguaeg probleemiks, et pole juukselakki ega juuksegeeli. Ostis ise juukselakki asemel kogemata juuksevahu. Vennale ja ta tüdrukule kinkisin lihtsalt shampuse, sest see mis algselt plaanis oli, oli juba ära ostetud! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.