Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Moderaator CeuZ

Soovitatud postitused

Järgnev on hoiatus, mille on sulle andnud administraator või moderaator siit foorumist.
Spam.

See on hoiatus sinu tehtud postituse eest: http://vahvel.net/viewtopic.php?f=122&p ... 0#p1230200 .

 

Postitus on veel olemas.

Topeltpostitust ega midagi ei olnud ja lampi tuli siis hoiatus, kuigi postitus oli on-topic!

 

Tegemist on administraatoriga CeuZ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võta endalt see signatuuris olev sitt tsitaat maha.

Arvad et kui mõtled mingi pealtnäha targa lause ja paned selle enda signatuuriks, teeb see sinust targa mehe, kuid sorri minu silmis teeb see sind lollimaks.

+1

 

tegelt su postitus on SPAM, kuna see Cleverboti huinja ei lähe üldse tegelt teemasse.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võta endalt see signatuuris olev sitt tsitaat maha.

Arvad et kui mõtled mingi pealtnäha targa lause ja paned selle enda signatuuriks, teeb see sinust targa mehe, kuid sorri minu silmis teeb see sind lollimaks.

+1

 

tegelt su postitus on SPAM, kuna see Cleverboti huinja ei lähe üldse tegelt teemasse.

 

Koik oeldud!

 

Kuna see ei lahe Uldse teemasse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muutsin signatuuri... probleem?

 

Sa võiksid maha rahuneda ja reaalsusesse tagasi maanduda. Mingeid mõttetuid teemasid pole vaja teha. ma imestan, et sa ikka veel banned pole.

 

See Clevebot jama oli off-topic.

Järeldus: said hoiatuse asja eest, nii et kraaksuda pole siin midagi.

 

 

Aitähh..


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aitab ,ma loodan ,et ta sai juba aru.

 

lukku!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.