Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eesticraft.eu MC [SURVIVIAL] [PVP] [NO WHITELIST] [24/7]

Soovitatud postitused

SUPERVIP
sMog, sa ei pea koguaeg mu teemat spammima enda lollide postitustega. Edu sulle sellega...

 

see oli sMogi 3 postitus siin teemas, niiet ma ei kutsuks seda spammimiseks.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Näitab VeloxServersi Multicrafti paneelis, et Eesticrafti server eemaldatud, why?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

arvan et uus host kuna eri ip kaa nyyd


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hawhaw, mingi lambikas vend SvAp0r Pisteti adminiks seal serveris kunagi, tüüp ei oska mitte midagi, aint küsib kuda teha jne.

 

 

Trololol...

 

 

Tüübid ei oska bannidagi seal, k2isi ropendamas seal ning m2ngisin idikat, 3 kicki anti, õpetasin neid ise bannima :D

Muudetud liikme matiradik'i poolt

Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arks nüüd ma tean miks sa arvad et ma griifer. Ma olin kunagi Jorxy server käinud griifims väideltavalt. Ja ma hakkasin asja uurima. Keegi oli mind nicklamenud + neil kõigil oli sama ip. Minu vanas teemas oli sellest juttu aga see kustutatud. Nii et ärge ajage et ma griifer. Ma pole ausalt üheski serveris griifinud ainult kunagi proovisin x-ray hacki eesticrafti serveris.


sqhjpW

f5VuDf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Arks nüüd ma tean miks sa arvad et ma griifer. Ma olin kunagi Jorxy server käinud griifims väideltavalt. Ja ma hakkasin asja uurima. Keegi oli mind nicklamenud + neil kõigil oli sama ip. Minu vanas teemas oli sellest juttu aga see kustutatud. Nii et ärge ajage et ma griifer. Ma pole ausalt üheski serveris griifinud ainult kunagi proovisin x-ray hacki eesticrafti serveris.

 

mul VIST kuskil on need pm-id olemas mis saadsin sulle,

 

seal proof et smogi ja selle nicklameri ip suht erinevad


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tulge pelale! Me ootame teid, meie serveris griefe enam ei toimu.

 

1) Moderaator saab protectida alati

2) Salvestame kõik blokkide panemised/võtmised ja juhul kui keegi on teie maja griefinud saame talle teha rollbacki ja maja on korras:)

3) Igalt IP-lt saab registreerida kuni 2 kontot, seega ei saa griefer tulla uue nimega kui vanaga bani saab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.