Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[My Pet Sally] DIY Account

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

24.01.2012

 

120124103001.png

Pole üldse probleemi G.E. historyga.

120124103059.png

 

Keep in mind, ma tegin selle acci puhtalt DIY eesmärgil, nüüd kui olen juba üsna kaugele jõudnud, MIKS peaksin ma selle ära rikkuma ?

Õhtul editin uute piltidega vast. Cheers commentide eest.

Aa, kes märganud ei ole siis muutsin nime TheRevelator>My Pet Sally.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tubli :D,

Huviga jälgin seda päevikut, areng on tore, aga kas sa alchida tohid muidu?

Muudetud liikme Infinity'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Alchida tohin, tradeda ei tohi, kuid pean plaani praegu väikse erandi jaoks, et mingeid suuremaid kolle tappes looti shareda teistega, siis võiks tradet kasutada. Aga noh, see pole praegu eriti oluline. Aitäh kommenteerimast!

 

25.01.2012

 

120125213400.png

120125235535.png

 

Homme ilmselt ranarre kasvatama ;) Teen nüüd ainult herbide ja floweritega farmingut, raha peale hakkas seedide ostmine Draynori marketist xD

Kui huvitab, siis seede saan enamasti Vinesweeper minigamest, vahel ostan ka Acorne sealt. Aga praegu magama, cya :)


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Alchida tohin, tradeda ei tohi, kuid pean plaani praegu väikse erandi jaoks, et mingeid suuremaid kolle tappes looti shareda teistega, siis võiks tradet kasutada. Aga noh, see pole praegu eriti oluline. Aitäh kommenteerimast!

 

See, ma uurisin tip.it -is mingi itami DIY päevikut, tal suhteliselt palju 99aid ka juba, flat ja slay n shit.

ja kui ma õigesti aru sain siis tradeb ta küll, aga vastu ta ei võta midagi, ainult ära on andnud asju ja bosse solob ainult. Tal on bank suht haige ka :D, mingi 100 dbootse ja sara hilt jne, GE-ta

Muidu päeviku eest 8/10p

Muudetud liikme Infinity'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

26.01.2012

 

GRRRRRR

Täieliku ragequiti äärepeal olen, ELISA MINT, sa oled täiesti USELESS.

Peale kella kolme päeval on mõtetu üldse proovidagi RS'i mängida, kõige madalam ping on 250.

Mängida saan peale ühte öösel ja enne kella kolme pärastlõunal, seega teen ainult farm rune. Olen siis nüüd weekend rsor, vähemalt niikaua kui uue parema neti muretsen. Arengut ei ole teile näidata.

 

Senikauaks, pce.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
26.01.2012

 

GRRRRRR

Täieliku ragequiti äärepeal olen, ELISA MINT, sa oled täiesti USELESS.

Peale kella kolme päeval on mõtetu üldse proovidagi RS'i mängida, kõige madalam ping on 250.

Mängida saan peale ühte öösel ja enne kella kolme pärastlõunal, seega teen ainult farm rune. Olen siis nüüd weekend rsor, vähemalt niikaua kui uue parema neti muretsen. Arengut ei ole teile näidata.

 

Senikauaks, pce.

 

Võta Tele2, sama hind x3 kiirem, vähemalt mul on nii

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mithril hatcheteid sain oma 3 tükki, vist green dragonid droppisid neid. Või mingi muu koll.

Slayerdades sain igatahes. :D

Muidu praegu farm runi tegema, kui ei lagi väga hullusti siis teen äkki mõne slay taski.

 

//Tuletasin meelde, moss giantilt sain mithril hatcheteid kui mälu ei peta :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Rage moment jälle, nimelt teen Tai Bwo Wannai questi ja see raw Karambwan, mis Tiadeche käest saab, põles ära...

Et uut saada, pean fishing 65 tegema, mis minu tempoga võtaks 2 kuud aega ilmselt -.-

Hetkel ideesid kaks, et kas keegi võiks püüda selle ja droppida mulle, või pean G.E'st ostma :/

 

Andke nõu !

 

//nvm ^, ei riku kasutajat ära. Tegin Tai Bwo Wannaid, et teha One Small Favour questi (20k xp lamps, herbloret tahtsin 38 saada), nüüd pole aga enam eriti mõtet sellel.

Interneti mured ka enam vähem solved, võite arengut oodata ;)

Õhtul saate mõned pildid ka.

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.