Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vabandan kõikide foorumlaste, eriti Techi ees.

Soovitatud postitused

Tervist.

Eile oli minujaoks saatuslik päev. Päev oli lõbus, kuid kui õhtul koju jõudsin avastasin ma eest 14 päevalise banni Vahvel.net foorumist. Masendav. :dry:

Hakkasin juhtumit uurima, koheselt sain teada põhjuse ning ka kes mulle banni pani. Ja see pani mind mõtlema, mida ma tegelikult tegin. Pidasin ennast teistest tähtsamaks arvates, et olen juskui Teistest kõrgem, kuigi tegelt olen ma täiesti tavaline Vahvel.net foorumi liige, kellel on samapalju õigusi kui igal teisel tavakasutajal.

Otsustasin postitada selle vabanduse kõikide foorumlaste, eriti Techi ees, et ma siin foorumis end "isehakanud modeaatoriks" pean. Läksin tõesti üleliia nende asjadega siin, mõistan oma viga ning loodan et andestate mulle.

Nüüdsest on mu ban eemaldatud, selles peaksin ma siiski tänama Henryt, kes võttis asja käsile ning eemaldas mu banni.

 

Aitäh teile, üritan nüüdsest jälgida oma kõnepruuki ning valida iga oma kirjutatud sõna.

Chillax.

Dubstep. :coolio:


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järjekordne andeks palumine?

See vaid näitab, et sa ei ole muutunud. :down:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Iga inimene on väärt teist võimalust. Veel positiivsem on see, et sa oma vigu tunnistad ja ennast parandada tahad. Edu sulle foorumis :)

 

 

Peace :coolio:

 

 

 

Teist võimalust? Nalja teed w? See vend scammis vanasti ja nüüd ego tõuseb.

Ja skiller, sa newcomer ära tule siia oma reegleid tegema.

 

Kui nsm quoted teise posti tähendab see seda, et sa nõustud temaga/tahad sama õelda.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Iga inimene on väärt teist võimalust. Veel positiivsem on see, et sa oma vigu tunnistad ja ennast parandada tahad. Edu sulle foorumis :)

 

 

Peace :coolio:

 

 

 

Teist võimalust? Nalja teed w? See vend scammis vanasti ja nüüd ego tõuseb.

Ja skiller, sa newcomer ära tule siia oma reegleid tegema.

 

Kui nsm quoted teise posti tähendab see seda, et sa nõustud temaga/tahad sama õelda.

Mõtlesid peaga enne kui kirjutasid seda? Quoted tähendab seda, et kas Sa pöördud tema poole või täiendad ta vastust, mitte, et Sa täiesti nõus temaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teist võimalust? Nalja teed w? See vend scammis vanasti ja nüüd ego tõuseb.

Ja skiller, sa newcomer ära tule siia oma reegleid tegema.

 

Kui nsm quoted teise posti tähendab see seda, et sa nõustud temaga/tahad sama õelda.

Mõtlesid peaga enne kui kirjutasid seda? Quoted tähendab seda, et kas Sa pöördud tema poole või täiendad ta vastust, mitte, et Sa täiesti nõus temaga.

 

 

Mul absoluutselt savi kas ta scammis või mitte. "Ja skiller, sa newcomer ära tule siia oma reegleid tegema." Mulle hakkab tunduma, et sa oled mingi koolieelik kes sai mu kirjast valesti aru. Mis kuradi reegleid ma kus tegin? Vaevled ajupuudulikkuse all või? See, et ma selle aasta alguses liitunud olen ei tee veel mind newcommeriks.

See on minu arvamus, kas ma soovin talle edu või saadan sinna samma. Mõni inimene saab suureks ja hakkab oma vigu tunnistama, aga sina vist ei tea mis on suureks saamine.

 

Väga kahju.

 

 

Peace :coolio:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.