Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

XRoheline.eu MÄNGUSERVERID

Soovitatud postitused

VIP
Server on täis pask, sest serveri omanik on puuetega taun, vbl kuni 13 aastastele mõeldud server. Tellisin endale admini kui vend reklaamis suure suuga, et sms teenused kestavad 15 päeva rohkem. Nädal aega mängisin ja siis pidin teise nädala ära olema, tagasi tulin olid õigused kadunud :) Samalajal tüüp laseb oma sõpradel serveris ülbata ja kooderitelt kelle kohta on mul demo tehtud õiguseid ära ei võeta.

 

Ega õigused ei kesta 15 sinumängupäeva, ehk vaid siis loeb päevi kui mängid, see on tellimisajast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Server on täis pask, sest serveri omanik on puuetega taun, vbl kuni 13 aastastele mõeldud server. Tellisin endale admini kui vend reklaamis suure suuga, et sms teenused kestavad 15 päeva rohkem. Nädal aega mängisin ja siis pidin teise nädala ära olema, tagasi tulin olid õigused kadunud :) Samalajal tüüp laseb oma sõpradel serveris ülbata ja kooderitelt kelle kohta on mul demo tehtud õiguseid ära ei võeta.

Kui enam admin pole siis on kohe pask jah?:D Esiteks sinu admini aeg on läbi, teiseks ootaksin ss sinult meelsasti demosid, tahaks ka teada keda sa vahele võtsid :D Sõbrad on sõbrad. Kui suhtud sina nendesse normaalselt suhtuvad nemad sinusse ka.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pask on sellepärast et koguaeg on selline jama, alati kui keegi kellegi peale kaebab, sa ei küsi kunagi põhjendustki vaid võtad lampi õigused ära ja mu aeg ei ole läbi, ma ei tellinud admini 45 päeva tagasi.. mõtle peaga ja demo tegin ma coskillsist, ütlesin et tahad ma saadan sa ütlesid et pole vaja. Mismõttes sa ootad heameelega neid demosid, ausalt ka sa oled veits alaarenenud ju :D tunnista

 

Ja miks ma pean olema sinu 13 aastaste sõprade vastu normaalsed kui nad ei oska adminid ollagi, rikuvad ise kõiki reegleid ja bannivad lampi inimesi kes nendest paremad on.

Muudetud liikme Lilscorp'i poolt
lisan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ilgelt taun server on küll..Olin ise ka admin ning minult võeti õigused ära selletõttu, et üks teine 12-aastane admin nende voice commandidega mängis..

Põhjenduseks toodi, et et ma ei teinud midagi kuigi ma ei saanudki midagi teha, sest see 12-aastane oli immunityga.. :D

 

+ haige onupojapoliitika, niikaua kuni oled omaniku irl tuttav vms siis võid seal koodida, sõimata jms..ühesõnaga kui vanust vahemikus 10-15 siis andke minna. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pask on sellepärast et koguaeg on selline jama, alati kui keegi kellegi peale kaebab, sa ei küsi kunagi põhjendustki vaid võtad lampi õigused ära ja mu aeg ei ole läbi, ma ei tellinud admini 45 päeva tagasi.. mõtle peaga ja demo tegin ma coskillsist, ütlesin et tahad ma saadan sa ütlesid et pole vaja. Mismõttes sa ootad heameelega neid demosid, ausalt ka sa oled veits alaarenenud ju :D tunnista

 

Ja miks ma pean olema sinu 13 aastaste sõprade vastu normaalsed kui nad ei oska adminid ollagi, rikuvad ise kõiki reegleid ja bannivad lampi inimesi kes nendest paremad on.

Esiteks mu sõbrad pole 13a ja coskills on ammu juba busti võetud idioot. Lampi võtan õigused ära, väga ei. Sellepärast võtan õigused ära ,et sa tuleksid minu juurde ja küsiksid mis juhtus?

Miks mina pean sind taga ajama ,et kuule mis sa tegid lalalala kui sind kunagi steamis ega kuskil pole. Vaata ka mida sa ajad idioot. Mul sõbrad ei koodi muide, pole minu asi kui te mängida ei oska.

To tupsu: Täpsustaksin ka seda ,et sõbrad seal on enamused 17+ nii ,et ära targuta siin midagi. Ehk ütleksid siis selle 12 aastase nicki kes immunityga oli? Ei kohe on vaja tulla siia ja mingit pahna hakkata ajama, miks sa minuga ei kontakteeru läbi steami / msni?

Tõsiselt lapsik jutt.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ma sinuga kontakteeruda olen üritanud siis enamusajast on sul suu lukus ja ei vasta või siis kui kunagi vastad ütled et hiljem vaatame mul hetkel kiire ja küsiksin siis, et miks sa mult õigused ära võtsid kui mul pole aeg läbi ja kui ma sellel ajal ei mänginudki kui sa need mult ära võtsid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Suu lukus? Esiteks on mul enda elu ka mai oota 24/7 millal sa tuled küsima mis sa valesti tegid vmis. Võiksid ise oma piire tunnetada. Sa ei käind serveris vähemalt nädal seda ma tean, vb isegi rohkem.

Ära tule siis mingit mõtetu möga ajama. Aitab ehk teema reostamisest`?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ilgelt taun server on küll..Olin ise ka admin ning minult võeti õigused ära selletõttu, et üks teine 12-aastane admin nende voice commandidega mängis..

Põhjenduseks toodi, et et ma ei teinud midagi kuigi ma ei saanudki midagi teha, sest see 12-aastane oli immunityga.. :D

 

+ haige onupojapoliitika, niikaua kuni oled omaniku irl tuttav vms siis võid seal koodida, sõimata jms..ühesõnaga kui vanust vahemikus 10-15 siis andke minna. :D

 

Sorry aga sulle teadmiseks, et enamus cs mängijatest tänapäeval ongi 12-15a nn heeliumid, kes on enda arust kõvad vennad ja seega teevad mis tahavad.

Muudetud liikme HeiTch'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sorry aga sulle teadmiseks, et enamus cs mängijatest tänapäeval ongi 12-15a nn heeliumid, kes on enda arust kõvad vennad ja seega teevad mis tahavad.

 

Eksid .., vbla kuskil lambi pubis jah ;)

Mul steamis ~200+ sõpra.

Enamus 17+

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu ma ütlesin enamus, mitte kõik. See ~200 sõpra, kes sul seal on moodustavad vb 1% mängijatest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei oska öelda palju eestis keskmiselt mängijaid, aga enamus eesti tuntumad gamerid on steamis olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Anna andeks, et hoolitsesin selleest et su teema oleks siin alagrupis esimene ja kõigile kättesaadav.

Et ei oleks postcount siis: KÕIK TULSITAMA, HEA SERVER !!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Kodukas on loetamatu. Selleks, et aru saada, et see on CSi serverite kodukas, peab seda varem teadma. Päises on BF pilt ja CSi kohta pole sõnagi.

Muudetud liikme misterx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Kõikidel värvidel on heledus üle poole, kuidas ta sul tumepunane saab olla. Peaksid hoopis enda ekraani laskma üle vaadata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Maitea mul on üks uuemaid LCD monitore 24 tolli vist firma LG. Mina suudan seda lugeda.

 

Vaata desktop settidest gamma ja brightnessid ja asjad üle. Tekst on heleroosa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.