Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvel.net Midnight Rush taastamine.

Kas Teie osaleksite?  

24 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas Teie osaleksite?

    • Jah - kindlasti võtaks osa.
    • Ei - ei ole huvitatud ja/või pole aega.
    • Võimalik et tulen, kuid pole kindel.


Soovitatud postitused

Oleksite huvitatud? Võiks kasvõi iganädal tellida 1000FPS EAC serveri.

 

Kes veel ei tea, millega tegu siis arhiivist leidsin vana teema: http://www.vahvel.net/archive/index.php/t-35043.html

 

Pakkuge kasvõi oma ideid või soovitusi, no offtopic please.

Mis arvate sellest ideest?:)


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võiks ju teha küll, poolt igatahes


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lihtsalt teha teema kuhu postida kes saab serveri ja kus Ts jne . Iga laupäev õhtul, alaku kasvõi kell 22:00 v 20:00 keegi võtab eac servu ja paneb sis foorumi andmed ülese ja vaikselt küll rahvas hakkab kogunema. Tavaliste Brushi reeglitega ja asi ants, Väga äge oleks vahvlastega paar jooksu teha :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lihtsalt teha teema kuhu postida kes saab serveri ja kus Ts jne . Iga laupäev õhtul, alaku kasvõi kell 22:00 v 20:00 keegi võtab eac servu ja paneb sis foorumi andmed ülese ja vaikselt küll rahvas hakkab kogunema. Tavaliste Brushi reeglitega ja asi ants, Väga äge oleks vahvlastega paar jooksu teha :D

dat.

Pakuks ise välja teha 22.00-00.00 ja siis nagu ennemgi oli, mingi žürii(valin ise) jms.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sorri, aga arvan, et sellest ei tule midagi välja.

 

1)Foorumis on rohkem Non-Steamereid kui Steamereid.

2)22.00-00.00 Paljud magavad juba, või siis peavad poole rushi pealt ära kaduma( ema käsib )

 

Aga kui käima saad siis õnnitle, võin siis isegi vb kaasa lüüa.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sorri, aga arvan, et sellest ei tule midagi välja.

 

1)Foorumis on rohkem Non-Steamereid kui Steamereid.

2)22.00-00.00 Paljud magavad juba, või siis peavad poole rushi pealt ära kaduma( ema käsib )

 

Aga kui käima saad siis õnnitle, võin siis isegi vb kaasa lüüa.

Kust sa võtad, et nonnereid on rohkem?

So what, tuleb uus asendusmängija asemele, what's the problem?

Ja selle kellaajal magad sa võibolla tõesti, kui sa oled 12-14.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lihtsalt teha teema kuhu postida kes saab serveri ja kus Ts jne . Iga laupäev õhtul, alaku kasvõi kell 22:00 v 20:00 keegi võtab eac servu ja paneb sis foorumi andmed ülese ja vaikselt küll rahvas hakkab kogunema. Tavaliste Brushi reeglitega ja asi ants, Väga äge oleks vahvlastega paar jooksu teha :D

 

TS3 servereid on palju :) Endalgi välja pakkuda ;)

 

Sorri, aga arvan, et sellest ei tule midagi välja.

 

1)Foorumis on rohkem Non-Steamereid kui Steamereid.

2)22.00-00.00 Paljud magavad juba, või siis peavad poole rushi pealt ära kaduma( ema käsib )

 

Aga kui käima saad siis õnnitle, võin siis isegi vb kaasa lüüa.

Räägi enda eest.. No offence.

 

 

Kui oleks graafikakaart tip-top korras, siis osaleks isegi. Idee on hea.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Laupäeva värki ei märganudki.

sõnastan siis ümber. Foorumis pole piisavalt mängijaid selle jaoks ma usun. VÕibolla paar esimest korda tuleb rahvas, aga mitte kaua.

Teostage ära ja vaatame mis saab, kui asja käima saab oleks väga tore.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Foorumis on kindlasti piisavalt mängijaid, et vähemalt iga laupäev üks korralik Vahvel pela teha. Ja kui pidevalt teha ning korralik auhind välja mõelda, ei oleks tegemist ainult 2-3 korraga, kindlasti rohkem.

Ise tuli just mõte, et võiks olla mingi nn. "sisseost", et igaüks paneb mingi väikse € sisse ja siis kes võidab saab endale selle raha. Eks peab arutama, jagage oma mõtteid.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

võiks! :)


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Teil lapsed pole elu v?

 

Ainult võimalik päev oleks äkki pühapäev kui saab pidudest ja õppimistest natukenegi eemale. :D

Pole elu? Kõik ei käi iga nv. läbutsemas.. Keegi ei käse teil tulla, kes tahab see tuleb..


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma soovitaksin seda, et esimest korda pole mõtet rahalist sisseostu teha.

Ise valisin 3anda :) Võibolla siis hakkaksin käima kui uue arvuti kätte saan? enne jõule juba kindlasti käes.

Ja siis võiks nii teha, et paari nädala pärast kes on kõige parem/silmapaistvam laskja, saaks eri auhinda( kas rahaline või mingi muu )


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suurema rahvaga võiks mitut erinevat asja teha, B-rush included.

Aga kui mingisugused idioodid sisse tulevad, hakkavad vinguma, et CT ei saa siis ei viitsi väga .


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
b-rush or nty.

 

Ega see, et sulle meeldib vaid B-rush ei tähenda, et kõik teised sinuga nõustuvad või et neid üldsegi kotib su arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suurema rahvaga võiks mitut erinevat asja teha, B-rush included.

Aga kui mingisugused idioodid sisse tulevad, hakkavad vinguma, et CT ei saa siis ei viitsi väga .

 

Kick problem? Nagunii tekib ajajooksul specci inimesi ja tuleb sealt sisse. Ei saa ju öelda fuck you sa ei ole vahvlis reganud sa ei tule kui on puudust rahvast.?

 

Kust otsast on steamereid vähe? Selleks, et saada 10 või 8 inimest kokku läheb mul friendlistis max 10-15 minta ? Ning kui neid "pelamisi" ette öelda jne siis küll koguneb seda rahvast küll samamoodi nagu nende runescape pvp massidele vms.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise tõstaksin tund aega varasemaks, mitte see pärast, et ma peaks magama minema vaid reede õhtu võib korduda ka laupäeval..

Arvatavasti tuleb mulle mingi kuri vastus, aga ma arvan et siin on nii vähe mängijaid, et peaksite proovima kõigist kümmne küünega kinni saama, ehk siis kõigile aja sobivamaks tegema


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.