Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Skullstar.eu domeen 6 kuuks

Soovitatud postitused

VIP

keviin sa reklaamisid, et rendid 6 kuuks domeeni + hostiga loomulikult kuna sa ei märkinud eraldi välja, et hosti ei tule, seega on sinu vastutus pakkuda 6 kuuks domeenile hosti või kanda raha tagasi, kuna domeen on sinu nimel siiski.

 

Üleüldsegi on ülimalt loll Renso poolt nö rentida endale domeen 6 kuuks, saab aeg läbi siis mis sa Renso tegema hakkad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mina ei kanna midagi tagasi.

Aga kuna ta küsib minult päevas 10x korda abi, v siis niisama tüütab msnis siis kaldun arvama ,et hosti eest peab ta ise maksma.

Ehk siis otsesõnas käib ta lihtsalt mulle juba närvidele. Kui ei oska midagi siis pole vaja selle alaga tegeleda, v õpi netist midagi.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea, siis polegi midagi teha, asi on selles ma ei rendi endale enda domeeni, kuna ma ei oska seda väga hästi käsitleda olen olnud cpanelis, aga mul ei tule seal eriti midagi välja, niiet ma ei julge tellida, pärast tellin ja ei oska midagi teha siis läheb raha raisku.

 

---------- Post added 14-12-11 at 20:04 ----------

 

Aga kevin, see alles 14 päeva ml olnud nagu mida asja ? Onja ? Ma ei tüüta sind rohkem eks, aga no ma ei tea ikkagi maksad raha tagasi või maksad hosti kinni .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei nu mida sa sellest üldsegi ostsid Renso kui sa ei oska kasutada ja ei suuda õppida seda kasutama? Nagu tõsiselt, mis tänapäeva lastel viga, ei oska seda ei oska teist ja kohe vingutakse, tõsiselt õppige ise nagu vanemad teist on õppinud ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina õpetamisega ei tegele eriti veel mingi asjaga mida saab ka 8a laps selgeks endale õpetada 10 minutiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuid kuna domeen on Kevini nimel, mitte Renso siis nagu mainitud hetkel saad sina kasutada domeeni 6 kuud vms, idootsus oli seda osta ja suurem idiootsus oli sellsist asja üldsegi nö "rentida" 6 kuuks.

 

Ja mis puudutab seda, et sa ei julge osta, kuna pead maksma 22€ vms, siis palun kas nii raske on leida TASUTA host ja seal proovida, kui tõsiselt ei usu sa endasse, et suudad õppida ise asju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vabandage offtopicu eest aga see lollus ajas tõesti naerma... :D

 

 

EDIT: Kevin sina ka tegelikult failisid, ma arvan et pead papki tagasi maksma talle.

Sisaldab: FTP ligipääs, 2 MySQL'i andmebaas, 2 E-maili kontot, 1GB Kõvakettaruumi

 

FTP ligipääs, mysql andmebaasid, kõvakettaruum... paistab hosti moodi!?

Mis tähendab seda, et sa pead pakkuma talle domeeni kui ka hosti 6 kuud, või mis iganes aja

jaoks see oli üldse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Vabandage offtopicu eest aga see lollus ajas tõesti naerma... :D

 

 

EDIT: Kevin sina ka tegelikult failisid, ma arvan et pead papki tagasi maksma talle.

 

Sisaldab: FTP ligipääs, 2 MySQL'i andmebaas, 2 E-maili kontot, 1GB Kõvakettaruumi

FTP ligipääs, mysql andmebaasid, kõvakettaruum... paistab hosti moodi!?

ja see paistab rohkem aladomeeni pakumise moodi, mis siis et domeen tantumi regatud ns järgi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.