Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Pettur / Varas Eigo Urb

Soovitatud postitused

VIP

Mul lasi kah 10€ üle runescape kasutajaga,

 

 

 

scammer2.bmp

 

scammer2b.bmp

 

Asi oli küll pikka aega tagasi, kuid ikkagi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

//Edit: Kustutasin negatiivse teksti. Täpsustuseks pöörduge leheküljele No. 4.

Saime Eigoga tehingu tehtud.

Muudetud liikme Orcut'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tallinki kodulehe pealt:

 

* Kinkekaarti võidakse paluda esitada piletite registreerimisel enne pardakaartide väljastamist.

* Kinkekaardi saaja ei pea olema reisijate hulgas.

* Kinkekaarti ei ole lubatud rahaliselt käidelda.

 

Mulle teeb muret see esimene punkt.

 

Eigo ütles, et tegemist pole kinkekaardiga ning tal olevat Tallinkiga ka ära räägitud(ilmselt seda, kui keegi tema koodidega peaks laevale tulema, siis lastaks kindlasti laeva peale).

Tema (eks)tüdruk võttis samuti minuga täna ühendust ning palus, et ma tema arvele raha ei saadaks(eelnevate probleemide tõttu), kuid lisas, et ei usu, et Eigol on kruiisi koodiga eesmärk kedagi üle lasta(ta on ennem ka kruiise müünud). Tõesti, nagu ka paar posti tagasi mainisin, et kood oli tõesti õige, kuid nüüd jäävadki kahtlused selle taha, mis võib juhtuda, kui lõpuks kohale minna. Kindlasti ei sooviks pardale minnes, koos pagasi ja söögi-joogiga marssides teada saada, et midagi peab veel tõestama hakkama.

 

Eks räägin temaga täpsemalt; ehk on jõulu kinkekaardid ja koodid tõesti erinevad asjad, kuna ta ütles, et koodid ja jõulukaardid olevat kaks eri asja.

Ilmselt helistan Tallinkisse ning küsin üle, kas need on 2 eri asja ning kui ei ole, jätan tehingu ära.

 

Uf0, oskad sa veel midagi nende koodide kohta öelda? Priva mulle! Aitähh.

Oskan seda öelda et ilma füüsilise piletita sa pardale ei saa kuna Tallink on keelanud rangelt nende müümise ja sellepärast nõutaksegi kindlasti piletit/kupongi kah. Rääkisin Eigo emaga ja ta oli teinud siia konto ja lubas ka postitada.

 

 

EDIT. heh me ühe "küla" mehed nagu näha.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul lasi kah 10€ üle runescape kasutajaga,

 

 

 

scammer2.bmp

 

scammer2b.bmp

 

Asi oli küll pikka aega tagasi, kuid ikkagi.

 

 

Äkki maksab siis mulle ka raha tagasi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas sa Ufo võiksid juba ära lõpetada, sa oled nagu südameasjaks võtnud copida ja hoiatada, eksole. Palun jah Eigoga mitte mingeid tehinguid teha, tema tüdruk ei ole asjaga kuidagi seotud, jätke Mirell rahule, ta üks kord lubas Eigol, et kandku siis tema arvele, sellest tuli suur pahandus. Miks Eigo enda arvele ei taha lasta raha kanda? Seepärast, et tal on pangakaart kadunud ning id-kaarti ei ole, ilma selleta, ei saa mingeid tehinguid pangas teha. Tean, mida räägin, olen ta lähedane sugulane. Palusin oma postkasti saata teie andmed, summa ning tõestus, et Eigo on teilt raha saanud. Vaatab siis, mis teha annab, et te oma raha tagasi saaksite...Mulle vandus Eigo, et piletid mida ta alles müüs olid ausalt saadud ning täiesti kehtivad....ise ka ei usu tegelikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa Ufo võiksid juba ära lõpetada, sa oled nagu südameasjaks võtnud copida ja hoiatada, eksole. Palun jah Eigoga mitte mingeid tehinguid teha, tema tüdruk ei ole asjaga kuidagi seotud, jätke Mirell rahule, ta üks kord lubas Eigol, et kandku siis tema arvele, sellest tuli suur pahandus. Miks Eigo enda arvele ei taha lasta raha kanda? Seepärast, et tal on pangakaart kadunud ning id-kaarti ei ole, ilma selleta, ei saa mingeid tehinguid pangas teha. Tean, mida räägin, olen ta lähedane sugulane. Palusin oma postkasti saata teie andmed, summa ning tõestus, et Eigo on teilt raha saanud. Vaatab siis, mis teha annab, et te oma raha tagasi saaksite...Mulle vandus Eigo, et piletid mida ta alles müüs olid ausalt saadud ning täiesti kehtivad....ise ka ei usu tegelikult.

 

On võimalus, et saan ka enda raha tagasi?

http://www.vahvel.net/showthread.php?134967-Pettur-NeaL-ehk-Eigo-Urb!&highlight=eigo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suhtlen privaatselt, saatsin kirja Teile.

 

Ja kas ma saaksin ka enda 10 eur tagasi? Eelmisel lehel "tõendid" olemas.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kas sa Ufo võiksid juba ära lõpetada, sa oled nagu südameasjaks võtnud copida ja hoiatada, eksole. Palun jah Eigoga mitte mingeid tehinguid teha, tema tüdruk ei ole asjaga kuidagi seotud, jätke Mirell rahule, ta üks kord lubas Eigol, et kandku siis tema arvele, sellest tuli suur pahandus. Miks Eigo enda arvele ei taha lasta raha kanda? Seepärast, et tal on pangakaart kadunud ning id-kaarti ei ole, ilma selleta, ei saa mingeid tehinguid pangas teha. Tean, mida räägin, olen ta lähedane sugulane. Palusin oma postkasti saata teie andmed, summa ning tõestus, et Eigo on teilt raha saanud. Vaatab siis, mis teha annab, et te oma raha tagasi saaksite...Mulle vandus Eigo, et piletid mida ta alles müüs olid ausalt saadud ning täiesti kehtivad....ise ka ei usu tegelikult.

 

Tänan tähelepanu eest aga niikaua kui petmine käib hoiatan ma ka teisi.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii! Ostsin Eigo käest kruiisi siis ära. Kõik läks normaalselt, koos toimis, Tallinkiga on erakorraline broneerimine tehtud, seega jamasid sadamas/terminalis ei tule.

 

Ühtlasi palun ka Eigo ees vabandust ning võtan kõik halva öeldu tema kohta tagasi.

 

Winwin! Kohe kustutan ka negatiivsed postitused tema kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere , olen eigo nagu põhimõtteliselt ma ei ürita kedagi ega taha midagi petta välja ja UfO ma maksin sulle ilusti ära juhtus paypaliga et läks mul lukku ja paypal tõmbas ise raha tagasi ma ei saand ju midagi teha aga vähemalt sulle ära makstud ja kui kellelegi midagi ütlemist on palun PM ja lahendame asja ära sest ma ei viitsi/taha endale enam jamasid kaela tõmmata ja ma loodan , et saate ise ka aru .

Mul niigi jamasid jamuutaolist ja ma lihtsalt ei jõua enam :)

 

Palun sinu pärast ka vabandust Orcut ja teiste vahvlis olenike ees ja ma loodan tõesti , et mingid väga pahased pole olen muutund ja need kellega mis vanasti oli palju kirjutage postkasti ja räägime edasi või siiis msn: ezlgamer@hotmail.com

 

Tänades Eigo

ezLGamer

Muudetud liikme ezLGamer'i poolt
EDIT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kus nüüd on tulnud aus mees välja. Postitaks hea meelega need ähvardused ja sõimusõnad mida Eigo Urb kasutas. Kahjuks pole vist säilitanud aga võimalusel otsin üles ja näitan teistelegi. Palun ära tule nüüd ennast õigustama. Pane enda nimi googlesse ja vaata mitut inimest sa petnud oled ? Tahad väita , et nemad ka kujutavad endale ette ? Tulete väitma et kogematta oli ta mulle 2 kuud võlgu ? Aus mees oleks asja ajanud 1-2 päevaga korda. Minge ajage oma joru kuskil mujal edasi ja bannige ezLGamer ära kuna topeltkonto. Tead sa ka üldse mitu maili/msni sul kokku petmiseks olnud ja mitu varjunime ?

 

 

EDIT: ei mäletanudki aga google neljas link andis juba tulemust

 

http://pastebin.com/uCiy9ntw

 

ja nii edasi

 

http://rune24.ee/viewtopic.php?p=316144#p316144

 

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:gHcV0saWIewJ:www.vahvel.net/search.php%3Fst%3D0%26sk%3Dt%26sd%3Dd%26sr%3Dposts%26author_id%3D8070%26start%3D10+%22eigo+urb%22&cd=29&hl=et&ct=clnk&gl=ee

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?140765-SCAMMER-EIGO-URB-REwiwes-or-BigDeal-VAHVLIST-!-MSN-Dontfume-hotmail-com

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?138830-Produce-syss-eu-JustWillBeMine-hotmail-com

 

Kas need on ka kogemata ? Pluss veel võibolla 5-10 inimese petmised.

Muudetud liikme Uf0'i poolt

b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen Eigolt ostnud umbes 300-400 euro eest igasuguseid soodutusi Tallinku(nii kruiisid Rootsi, kui ka Hel-Tal liinireisid) laevadele. Muidugi ta andis mulle ette ja enne maksmist kontrollisin kõik üle, aga probleeme ei ole tekkinud. Okei. Korra tekkis, kui ostsin -100 % soodustusega Helsinki-Tallinn-Helsinki voucheri. Bronnisin ja maksin 8 eurot edasi-tagasi otsa eest. Helsinkist sain ilusti laevale, aga Tallinnast ei lastud peale ning pidin ostma täis pileti, kuna -100% on mõeldud ainult töötajatele ja selle kasutamisel vaja töötõendit. Muidugi pöördusin ka murega Eigo poole ja kõik sai lahendatud. Aga kõike muud olen kasutanud probleemivabalt.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Rõõm kuulda kui asjad ei ole nii. Loodame parimat


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõstan teemat kuna lubati raha maksta tagasi nädala eest, kuid siiamaani pole saanud

 

(:


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sama siin..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahjuks ei, lubas maksta aga pole online näinud teda enam.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

arvata võis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.