Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas teie emad/isad aitavad teid CS serveritega?

Kas teie emad/isad aitavad teil maksa CS serverite/sms scriptide jms raha?  

91 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas teie emad/isad aitavad teil maksa CS serverite/sms scriptide jms raha?



Soovitatud postitused

VIP

Hei,

tegin siis väikse küsimuse.

Palun vastake ausalt.

Ma mõtlen seda, et te saate võibolla taskuraha ~20€ ja kas te maksate sellest servereid? Või teil jäeb raha puudu nt. SMS Scriptide jaoks, kas emad/isad aitavad teil need ära maksta ja kas te tasute neile ka pärast enda rahast(taskurahast) asjad tagasi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teen ikka ise raha ja ei küsi vanematelt sentigi ;)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Stop making dumb threads !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

seda nimetatakse hellituseks, kui vanem annab 20€ taskuraha niisama..

See ju näitab, et nendest kasvab vastutusvõimetud inimesed, kes arvavad, et raha tuleb igakuu ise pangakontole, ilma et peaks midagi tegema.

Ma olen 100% vastu sellele, et lapsele anda 20€ igakuu mitte millegi eest.

Siis pole ju ime, et laps hakkab pubeka eas alkoholi tarbima ja suitsetama..

 

PS: Minu post ei ole offtopic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina sain igakuu 300 EEK, see oli see riigitoetuse värk mida kõik said, muidugi selleraha eest sai päris palju ja ei ostnud ei alkot ega suitsu.

 

Tänapäeval on see jama, et see 20€ tundub nii väike raha olevat, sest harjunud ju EEK'udega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mina sain igakuu 300 EEK, see oli see riigitoetuse värk mida kõik said, muidugi selleraha eest sai päris palju ja ei ostnud ei alkot ega suitsu.

 

Tänapäeval on see jama, et see 20€ tundub nii väike raha olevat, sest harjunud ju EEK'udega.

 

Sama siin.

Aga tore on näha, et inimesed maksavad ikka enda rahast.(No oma taskurahast:))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siin enamus 12-16. Ärge tulge palun ütlema , et te kõik nüüd kõvad ärimehed ja teenite kõik ise. Parem jäta postitamata.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimati sain vanematelt "taskuraha" ~5 aastat tagasi (Enne seda, kui neti sain) Sellest ajast peale ise raha kokku kraapinud (Samuti maksan neti arve ise, mida enamus siit ei tee). Seega ei, vanemad ei aita maksta.


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei.

Mis ei?


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Au sellele ühele inimesele, kes julges "jah" vastata. Nõustun Ufoga, olete te päris kindlad, et vanemad ei ole teile kunagi raha andnud ning teie seda serveri jaoks kasutanud? Mis on selles nii imeliku, kui laps saab iga kuu taskuraha? Äkki on tal vaja peale kooli süüa ostya, sest jõuab väga hilja koju? 12 aastaselt ei peagi laps keskenduma raha teenimisele, vaid ikka õppimisele. Vaielge vastu kui tahate.

 

Jutt ei käi minust btw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Viimati sain vanematelt "taskuraha" ~5 aastat tagasi (Enne seda, kui neti sain) Sellest ajast peale ise raha kokku kraapinud (Samuti maksan neti arve ise, mida enamus siit ei tee). Seega ei, vanemad ei aita maksta.

 

Täpselt sama siin ;).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kunagi jah, aga enam mitte, sest saan riigilt toetust iga kuu ja pean pmst ise hakkama. (~100 EUR)

 

Nõustun misterx-ga.

Küsiks mis toetust sa saad? Oled puudega või miks sellised pildid seda teemat läbustavad? = http://www.vahvel.net/showthread.php?85510-Teen-foorumeid-kodulehti./page3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsiks mis toetust sa saad? Oled puudega või miks sellised pildid seda teemat läbustavad? = http://www.vahvel.net/showthread.php?85510-Teen-foorumeid-kodulehti./page3

Sotsiaaltoetus, ofc.

Miks mitte? Ma täiega trollin ju. Kui sulle ei meeldi, võid lahkuda siit ju. :3


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Au sellele ühele inimesele, kes julges "jah" vastata. Nõustun Ufoga, olete te päris kindlad, et vanemad ei ole teile kunagi raha andnud ning teie seda serveri jaoks kasutanud? Mis on selles nii imeliku, kui laps saab iga kuu taskuraha? Äkki on tal vaja peale kooli süüa ostya, sest jõuab väga hilja koju? 12 aastaselt ei peagi laps keskenduma raha teenimisele, vaid ikka õppimisele. Vaielge vastu kui tahate.

 

Jutt ei käi minust btw.

 

Täiesti nõus sinuga.

Ma olen üpris kindel, et umbes pooled siit kasutavad ikka vanemate raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selles pole ju midagi imelikku kui sa pole 18 täis ja saad vanematelt raha. Ise sebin mängude jaoks vajalikud rahad nt rsgp müügiga aga mingi söögi või neti arve eest mis on ka mingi 200 kr kuus ja mida kõik peres kasutavad ma küll tööl ei hakka käima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täpselt sama, ei mäleta kuna viimati taskuraha sain.

Kui noorem olin, sain ka riigilt lastetoetust. 300EEK

Sellest mulle piisas .

Nüüd, aga saan stipendiumit, millega saan ilusti hakkama.


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Maksan kah ise :)

Vahepeal oli netipanga kaart kadunud siis maksin ema kaardi eest.

 

kes kaardile raha paneb ? ema ? damn ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.