Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas teie emad/isad aitavad teid CS serveritega?

Kas teie emad/isad aitavad teil maksa CS serverite/sms scriptide jms raha?  

91 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas teie emad/isad aitavad teil maksa CS serverite/sms scriptide jms raha?



Soovitatud postitused

VIP
Au sellele ühele inimesele, kes julges "jah" vastata. Nõustun Ufoga, olete te päris kindlad, et vanemad ei ole teile kunagi raha andnud ning teie seda serveri jaoks kasutanud? Mis on selles nii imeliku, kui laps saab iga kuu taskuraha? Äkki on tal vaja peale kooli süüa ostya, sest jõuab väga hilja koju? 12 aastaselt ei peagi laps keskenduma raha teenimisele, vaid ikka õppimisele. Vaielge vastu kui tahate.

 

Jutt ei käi minust btw.

See ei ole taskuraha, vaid söögiraha ja hädavajalik kulutus.

Taskuraha on see, kui laps saab igakuu mingi teatud summa, mille ta võib ükskõik millepeale ära kulutada (Näiteks: Counter Strike 1.6 serveri rentimiseks).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma maksan oma arved ise ja vahepeal maksan isegi mõne teise arve mida tegelikult maksavad vanemad. Ma käin tööl ning teenin endale ise raha ja lisaks õpin veel täiskasvanute gümnaasiumis. Kodus ma põhimõtteliselt ka enam ei ela, elan koos naisega. Vanemate kodus olen ainult, siis kui vaja tööl käia. Vanematelt saan võlgu võtta alati kui endal just raha sellel hetkel pole, hiljem maksan tagasi või teen selle eest mingi töö ära. Taskuraha ma pole juba "niisama" väga kaua aega saanud, viimati sain võibolla 6-das klassis või isegi 5-das, koolis oli vaja ikka igast nänni osta hiljem aga teenisin endale raha ise mustadelt otsadelt või suvisel töö perioodil.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea, Hetkel oman CS Serverit mille peale läheb ~15€ + Domeeni ja hosti mille peale läks ~10€ . imo, Tunnen kaasa neile kes ise raha kokku kraabivad et serverit kätte saada ;)

Usun et ~50% inimestest siin saavad raha vanematelt ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega see pole häbiasi, kui vanemad maksavad serveri kinni, see ei määra su oskusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.