Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nõmmel tegutsev pedofiil

Soovitatud postitused

Kuule ain kus sa võtad et ma tõukan ära talle ???Ja kui sa ärpled, et sa lendad talle sisse siis tuleb välja tglt et sa oled mingi lambikas kes mõtleb et kui foorumis tead paari kõvemat sõna siis oled tegija...Ma isiklikult ei seedi kes lampi kemplevad et selle venna vajutaks ära jne.

Ei tasu naq närvi minna loodan et saad aru.

Ja see ka et sorri kui sina tunned 50 kg ennast ja pead pubekaks siis see on sinu probleem.Usu mind saad ka kunagi load tehtud, pole mõtet kadetseda.

peace

 

Kuule ain ja lubadega mees, kao tagasi kappi.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuule ain kus sa võtad et ma tõukan ära talle ???Ja kui sa ärpled, et sa lendad talle sisse siis tuleb välja tglt et sa oled mingi lambikas kes mõtleb et kui foorumis tead paari kõvemat sõna siis oled tegija...Ma isiklikult ei seedi kes lampi kemplevad et selle venna vajutaks ära jne.

Ei tasu naq närvi minna loodan et saad aru.

Ja see ka et sorri kui sina tunned 50 kg ennast ja pead pubekaks siis see on sinu probleem.Usu mind saad ka kunagi load tehtud, pole mõtet kadetseda.

peace

Ja see, kui sina üritad mulle oma mõttetu slängiga foorumis ära panna, kas see näitab, et sina oled mingi tegija?Ja see kui sa ärpled foorumis, et sa rängalt kanepit teed ja jooki paned siis oled jube kõva elumees..Mina isiklikult ei seedi inimesi, kes lampi üritavad mõtetus kohas ärapanemist harrastada.Vaata kõigepealt ennast ja siis tule tõukama.Pindu teise silmas näeb, kuid palki enda omas mitte.

Issand...See kui sul load on, ei tee sind mitte kuidagi moodi kõvaks meheks...Eriline tüüp oled.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõesti kasvasuureks...SA saad veits valesti aru, sa ytlesid et MINA tõukan talle ? kus sa votad pole kirjutanud sellist jama.Sina olid see kõvamees kes pidi vajutama.See et kanepit teen ei tee kõvaks meheks ja sinu asi mida ma suitsetan ?Kõvamees lähed peksad poole nõmme laiali???

Oma kodu kohas võid mudilastele sellise jutuga muljet avaldada.

Tõesti saa yle juba.


Suitsetamine mõnus ajaviitmine. :D

 

28alw6c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõesti kasvasuureks...SA saad veits valesti aru, sa ytlesid et MINA tõukan talle ? kus sa votad pole kirjutanud sellist jama.Sina olid see kõvamees kes pidi vajutama.See et kanepit teen ei tee kõvaks meheks ja sinu asi mida ma suitsetan ?Kõvamees lähed peksad poole nõmme laiali???

Oma kodu kohas võid mudilastele sellise jutuga muljet avaldada.

Tõesti saa yle juba.

 

+1 kuid samas -1 for OT :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõesti kasvasuureks...SA saad veits valesti aru, sa ytlesid et MINA tõukan talle ? kus sa votad pole kirjutanud sellist jama.Sina olid see kõvamees kes pidi vajutama.See et kanepit teen ei tee kõvaks meheks ja sinu asi mida ma suitsetan ?Kõvamees lähed peksad poole nõmme laiali???

Oma kodu kohas võid mudilastele sellise jutuga muljet avaldada.

Tõesti saa yle juba.

Alustuseks loe oma tekst enne läbi kui sa kirjutad!Mina ütlesin sellepärast, et sa tegid oma mõttetu tõuke, millest võis aru saada, et sa väidad, et ma mingi räme postcounter...Lihtsalt ajavad närvi sellised mõttetud tõuked...Põhiteemaks läks siiski NAB-iga, sest tema hakkas mingit MMA ja peksu juttu siin minu kohta ajama ja, et ma koguaeg luban kellegile kesta anda(mis pole kohe 100% tõsi ja NAB teab seda nüüd isegi)Ja nüüd ajad juba sina ka mingit sellist teemat, et ma luban KÕIGILE PEKSA ANDA..Ja kui sul ka selle kohta midagi veel öelda on siis lappa mu postid läbi või oleme lihtsalt vait...Poleks lihtsalt vaja lihtsalt teistele foorumlastele möla ajada ja oma ego tõsta ing probleemi poleks olnud.Olgu, võib-olla ärritusin tõesti väga väikse asja pärast, kuid samas ei näe ka põhjust, miks ma ei peaks ennast kaitsma...

Oleme nüüd rahulikud siis ja ärme teeme teiste kohta ennatlike järeldusi, kui ei taha, et enda kohta nii tehakse..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.