Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem kasutajaga Veebinurk

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Ma ei tee mingit scammi

Ma lasin raha kanda teistel inimestel, kuna kartsin äkki mind petetakse

Ei taha ise kannatada nende scammerite pärast!

 

---------- Post added 24-11-11 at 15:02 ----------

 

Veebinurk sa tead küll kõik. Moded bännige see valevorst ära juba! Ma annan kõik Mirell Janzeni kontaktandmed isikutele kellele sa võlgu oled edasi!

 

---------- Post added 24-11-11 at 15:04 ----------

 

igastahes proofi , pole pannud veebinurk et on rahad tagasi maksnud aitan inimesi natukene

Põhimõtteliselt peaks bann saama vms ?

 

Ta polegi mitte midagi tagasi maksnud, Mirelliga sai ka räägitud, aga tema ka ei maksa tagasi vist. Kui tahavad mentidega sekeldusi siis palun!

 

---------- Post added 24-11-11 at 15:05 ----------

 

Ma ei maksnud talle , vaid ma maksin nendele inimestele kes tegid mulle ülekanded , + Teised inimesed ei teadnud asjastki kellel lasi kanda , paistab et tegeleb ka okidokis petmisega ;) "raamatute värk" ja maeitea mingid kokkulepped kes raha mull ekannavad , arvatavasti nad ei näegi neid asju . Mul su telefoni nr ka olemas ;) Varsti teen kõne.

 

Ma ei tegele mitte mingisuguse petmisega. Teadsid küll. Loomulikult nad ei näegi neid asju kui sina lihtsalt omastad selle raha, kas ma pean siis kauba tasuta ära andma või?? Naljamees oled ikka!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tee mingit scammi

Ma lasin raha kanda teistel inimestel, kuna kartsin äkki mind petetakse

Ei taha ise kannatada nende scammerite pärast!

 

---------- Post added 24-11-11 at 15:02 ----------

 

 

 

Veebinurk sa tead küll kõik. Moded bännige see valevorst ära juba! Ma annan kõik Mirell Janzeni kontaktandmed isikutele kellele sa võlgu oled edasi!

 

---------- Post added 24-11-11 at 15:04 ----------

 

 

Ta polegi mitte midagi tagasi maksnud, Mirelliga sai ka räägitud, aga tema ka ei maksa tagasi vist. Kui tahavad mentidega sekeldusi siis palun!

 

---------- Post added 24-11-11 at 15:05 ----------

 

 

Ma ei tegele mitte mingisuguse petmisega. Teadsid küll. Loomulikult nad ei näegi neid asju kui sina lihtsalt omastad selle raha, kas ma pean siis kauba tasuta ära andma või?? Naljamees oled ikka!

 

 

HAHA , kartsid , et sind petetakse? PAistab et petad ise teisi , vaata mis kirjutasid . Pmst rääkisid ennast sisse krdi lohhh .

Pmst ikkagi , kardad et saad ise petta ja lased teistel raha kanda oma pettuse vältimiseks , pmst teised saavad ju petta kellel lased kanda kuna nemad oma asju kätte ei saa , niii et ole vait ja busted oled , mina rääkisin nedega et sina maksad tagasi ja vsjooo , hoia mokad maaas TOP SECRET namer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
amqqky.jpg

 

2e2fehv.jpg

 

 

Maksin temale 6€ ära , + talle maksin ka ära , aga temast pilte pole kuna rääkisin msnis temaga (ebuddy)

Eha Piibar

 

Kui sa enda nime välja sealt piltidelt võtsid siis oleks teinekord normaalne kui sa teiste oma ka võtad.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks peab tegema väljasõidu Paide ilmselt. Tänulik oleks Eigo Urb aadressi või vanemate numbri eest. Poisikene ise ei taha väga suhelda. Kasutab peamiselt "suguelundeid" selleks ning ülbitseb niisama. Ainult lubadused ja eiramine. Samamoodi on kaasosaline või lihtsalt tanki pandud Mirell Janzen. Kui ühis avaldus teha politseisse siis andku märku kellel soovi, samuti võib teha väljasõidu Paide. Ütlen kohe, et võlg pole suur. 25€.

 

Kindlasti tulevikus aitab see "kaasa" kas või töökoha leidmisel kui tööandja googeldab sinu nime ja leiab selle teema.

Teen mingi päev ka hinnavaatlus.ee foorumisse ka teema "Seadusega pahuksis" alla.

 

Seda viimast osa täiendan andmetega kui miskit täpsemalt selgub

 

Eigo Urb

Tel: 56186119

Elukoht: Selle jätan veel endale

Kool: Järvamaa Kutsehariduskeskus

Pildil on mõlemad kellega asi seotud

LINK


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tydruk on tankist lihtsalt kelle kontot kasutatakse


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.