Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Counter Strike 1.6 steam launch optionsite abi

Soovitatud postitused

Tere, olen väga palju aega kasutanud launch optionse ning täna need järsku ei tööta.. ei taba üldse jne.. Ma olen CS'ile teinud 5-7 korda reinstalli, aga ikka ei tööta. Mu setid on -noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd.. Palun aidake, milles võib probleem olla


[align=right:199m3k2y]image.php?type=sigpic&userid=26708&dateline=1309474365[/align:199m3k2y]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ehk peaksid rohkem mängima? lauch optionsitest tabavus nüüd küll ei muutu..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

:D muutub ja kuidas veel. Mul on tänu sellele recoil nii hea, proovisin singleplayeris ka, nagu vanasti ning praegu lähen IG, hakkan single shottima, lööb sihiku nii lakke ja laseb ebatäpselt. Nende setingutega on mul recoil täpselt nii nagu peab olema.

 

---------- Post added 13-11-11 at 14:51 ----------

 

Palun aidake, asjaga kiire.


[align=right:199m3k2y]image.php?type=sigpic&userid=26708&dateline=1309474365[/align:199m3k2y]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Confis on äkki asi ?


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga miks sa arvad, et launch optionsites asi? '-noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd' ei mõjuta minu arust kuidagi tabavust ja recoili, ainult hiire liikumist (kiirus jne).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma tean väga hästi, kuidas mõjutab. Sina võibolla jah arvaksid, et ei mõjuta, aga minule mõjutab. Praegu on new games täpselt samamoodi nagu 3 päeva tagasi multiplayerit mängides.. ainult, et nüüd ei tööta see multiplayeris.


[align=right:199m3k2y]image.php?type=sigpic&userid=26708&dateline=1309474365[/align:199m3k2y]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

:D :D.

 

-noforcemparms - Forces the engine to use operating system mouse parameters.

-noforcemaccel - Forces the engine to use operating system mouse acceleration.

-noforcemspd - Forces the engine to use operating system mouse speed.

 

Kontrolli, mis on sinu 'm_rawinput' väärtus. //peaks 1 olema, kui juba on, siis vabandan tüütamast.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Aidake veel pl0x

 

---------- Post added 13-11-11 at 22:23 ----------

 

praegu jamabki see asi vist. Teistel, kes on teinud lähima 3 päeva jooksul reinstall, ei tööta launch options.


[align=right:199m3k2y]image.php?type=sigpic&userid=26708&dateline=1309474365[/align:199m3k2y]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.