Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Combat 119 account!

Soovitatud postitused

Runescape nimi: Darkdevil182

Levelite pilt: stats181107ph3.png

Questide pilt: -

Panga pilt: Pank on põhimõtteliselt tühi -http://img266.imageshack.us/img266/9761/banksalecn2.png

No bank pin pilt/no recovers pilt: Tuleb natukese ajapärast.

Mingi lisa info kasutaja kohta: Kasutaja on valmistatud minu poolt umbes aasta 2003 keskpaigas või varemgi veel. Läbinud erinevaid Eestis kuulsaks saanud klanne nagu näiteks (EDF, Eesti, Ancient Warriors ning praegu on Estonian Destructioni ridades). Aasta 2005 jaanuaris müüsin kasutaja maha, käis ta vist läbi päris paljude inimeste käest kuid lõpuks jõudis ikka minu juurde tagasi. Nii ta nüüd on olnud oma 4 kuud minu kasutuses.

Hind päris rahas: Alghind 1000.-

Hind rune rahas: Alghind 35M

Hind rate solides: -

Kontakt (tel number/email/msn): MSN: [email:1pmid5y1]Vissi-@hotmail.com[/email:1pmid5y1]

 

Lisainfo: Kuna olen kokku oma nn. rs karjääri jooksul kokku müünud vaid 1 kasutaja seega ärge laske end "0 Tehingust" heidutada. Samuti olen ka pure Z Hermes Z omanik, kellega olen ED ridades Co-Leaderi ametis seega usaldust kui sellist peaks jaguma.

Igasugused varasemad paroolid, umbkaudse kasutaja tegemise aja ja muu sellise saate samuti kaasa. Kasutajal on olemas Dragon Gloves ning Rune Defendereid parajalt ning on ka member.

 

Head pakkumist ; )!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
puret maha ei müü we:P?

 

Ei, kuna plaan oli üks kahest kasutajast maha müüa kuna pole kahe kasutaja mitte midagi teha seega otsustasin Darkdevil182'e kasuks kuna selliseid combat 119'seid on VÄGA palju kuid Hermese laadseid puresi üpris vähe.

 

Bump.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pure on jah päris nobe:D :thumbup:

Ostaks mehe ära aga pole pappi:blush:


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Praeguseni tehtud kaks pakkumist. Üks [email:14g61lik]colerboy@hotmail.com[/email:14g61lik] ja teine [email:14g61lik]rauno639@hotmail.com[/email:14g61lik], mõlemad kadusid peale foorumikasutajalt PM'i palumise järel ära. Mõlemad pakkusid siis vastavalt 1200.- ja 1300.-. Kõigil kellel nende isikuta vastu probleeme olnud on PM'ige või kirjutage siin. Seljuhul tean kas nendega üldse tegemist teha.

 

Ostke aga ostke :thumbup1: . Auto-win oleks 1350 .- / 1500 .-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.