Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suitsetamisest loobumine.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Suitsetan pikka aega , ei ole plaaninud maha jätta . I just like it :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen ise umbes 7aastat suitsu teinud ning olen ka päris palju kordi üritanud maha jätta, aga ei suuda kuna kõik inimesed mu ümber suitsetavad

See lihtsalt halb komme..

 

+1

 

Väga õige, peamine põhjus miks paljud suitsetamist maha ei saa jätta ongi see, et teised teevad kõrval suitsu.

Võinoh ma ei väida et ei saa maha jätta, vaid see raskendab suitsetamisest loobumist.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See loobumine on siiski endas kinni, kui tahad väga loobuda siis ka saad, pole vahet kas su tuttavad suitsetavad või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen suitestanud ~ 4-5a ja ütleme olen proovinud mitmeid meetodeid kuidas lahti saada siiamaani pole need toiminud , aga siis mõtlesin et võiks ju teha nii et hakkaks päeva - päeva haaval koguseid vähendama ja praegu on see toiminud mõni päev ei tee nüüd üldse suitsu


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nüüd on hea öelda, kui ise ei tee, mis seal maha jätta on siis?

Aga tegelt on väga kerge mahajätta esimene nädal on natukene hull, kui selle vastupeab siis poole kergem.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nüüd on hea öelda, kui ise ei tee, mis seal maha jätta on siis?

Aga tegelt on väga kerge mahajätta esimene nädal on natukene hull, kui selle vastupeab siis poole kergem.

Sinupuhul võibolla tõesti. Ma olen kümneid kordasid maha jätnud, nädal-kaks vastu pidanud ilma ja siis jälle murdunud. Olen isegi suitsetavat seltskonda vältinud, mingi geen on ajus kinni, mis vajab erutamist. :D


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi pole tahtejõus, stressi või mitte närvitsemine,põhitegurid mis suitsetama panevad...

kui neist paariks nädalaks lahti saaks ei tekiks erilist tahtmist pläru ette panna.

~1 nädal: suur osa nikotiinist on organismist kadunud, kuid on ikka kerge suitsunälg.

~2 nädal: põhimõtteliselt ei teki soovi suitsetada, kui just ümbruskonnas ei suitsetata.

~3 nädal: oled põhimõtteliselt prii.

~4 nädal: tõmbad ploki suitsu päevas et 3 nädala nikotiin verre saada :D

Ise juba 3,5a tõmband, vb kunagi isegi jätan maha: 7a ja kopsud mustad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Kopsud puhastuvad ära kusjuures, kui oled olnud 5a prii, siis see tõrva hulk pidi vähenema miski ~80-90%.

Ise olen ka suitsetaja, 5-6 päevas, olen üritanud küll viia selle 2 peale (üks hommikul, teine õhtul) aga ei ole õnnestunud. Igatahes, teinud olen ca pool aastat (iga päev) enne seda tegin tavaliselt joogise peaga, pidudel või suitsetava seltskonnaga. Lubasin endamisi, et kui ülikooli tasuta kohale saan, jätan maha :heh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üritan maha jätta ja proovin leévendada oma isu mokatubakaga. Hetkel toimib.

 

 

Arvad et mokatubakas on tervislikum ? :D

Kõige parem oleks ikka kohe laksust maha jätta, aga kui tahtejõudu pole piisavalt siis ei ole jah midagi parata. Ise õnneks enam ei suitseta pikalt juba. Enne tegin mingi 4 aastat, täiesti mõttetu asi.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina suitsetasin umbes 5 pikka aastat. Ning jätsin alles hiljuti maha, kuna südame ja vereringega tekkisid jamad. Kõigepealt hakkasin vähendama kogust, tegin nii 1-3 suitsu päevas, mis polnud ka hea, kuna iga suits tekitas uimase oleku. Möödusid mõned päevad, oli üsna hea olla ja tegin jälle regulaarselt suitsu. Viimased 2 suitsu tekitasid mulle kokkukukkumise hood ja enam ei raatsi teha. Kahjuks või õnneks mul vedast, et oli tervisega nii. Täna läheb 9 päev ilma suitsuta ja enesetunne on üldiselt hea. Raskeim oli teine päev ja jõulu õhtul alkoholi tarvitades.


DO it!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole nagu eriti proovinud maha jätmist, küll aga olen proovinud plaastritega ja nätsudega.

Need ei aita ikka ültse, suitsunälg on ikka sama suur kui oli ennem nätsu suhu panemist.

 

Kuid jah muidugi oleks tore kui suudaks maha jätta. Läheks ka raha kohe tunduvalt vähem.

 

Soovitus siis kuidas maha jätta (tuttava meetod):

Ostke Rizla pabereid, tubakat (filtrid ka kui ilma alla ei lähe).

Ja teil läheb suitsu tunduvalt vähem kui varem, kuna koguaeg ei viitsi keerata, ning lõpuks lihtsalt arvatavasti jätate maha. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitus siis kuidas maha jätta (tuttava meetod):

Ostke Rizla pabereid, tubakat (filtrid ka kui ilma alla ei lähe).

Ja teil läheb suitsu tunduvalt vähem kui varem, kuna koguaeg ei viitsi keerata, ning lõpuks lihtsalt arvatavasti jätate maha. :P

 

Nii ma tegin viimased 2 aastat, kasutasin ka seda masinat. Ja polnud mul mingit vahet :P


DO it!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma olen teinu d13,5 aastat suitsu ise olen praegu 18 ja suht raske on maha jätta, mul paljud sõbrad suitsetavad ümberringi suitsu isu tuleb tagasi kui suitsu hais u tunnen.

olen proovind maha jätta aga ei õnnestu...:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen teinu d13,5 aastat suitsu ise olen praegu 18 ja suht raske on maha jätta, mul paljud sõbrad suitsetavad ümberringi suitsu isu tuleb tagasi kui suitsu hais u tunnen.

olen proovind maha jätta aga ei õnnestu...:(

Tahad öelda, et hakkasid suitsetama 4,5 aastaselt? Tunnen valetamise haisu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta pole 18'i, üritab siin mingit feimi saada.

 

Endal pole probleemi olnud selleosas, vahepeal ikka teen ja mõnikord tihedamini.

Üldiselt sellest nagu puudust ei tunne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eks see alko ka triggerib "tahaks tobi teha" kui teised ümber pidulised konid hambus "sotsialiseeruvad", aga jah ise olen 20, esimest korda oli suits hambus naljaviluks 7 aastaselt, "suitsetama" hakkasin alles 10-12 aastaselt, kui mõni sõber virutas vanemate tagant mõne paki või suitsu, siis kõik koos kimusime hoogsalt :D, siis tuli vahepeal mingisugune paus, sportlaslik mott sees jne, läks veel mõned aastad mööda kuni tõsises pubeka eas umbes 15-16 hakkasin tõsiselt keevitama, ja järjest hullemaks läks , nüüd vaikselt tõmban asja tagasi kuna oluliselt on tunda vereringe halba kvaliteeti, ja "mürgituse" vastupanu organismi poolt, pearinglus, närvilisus ja halb olla kui suitsu pole, millest annab võõranduda tavaliselt nädala või paariga. edu quitteritele, plaan sama teha ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.