Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kiirelt abi MyBB foorumiga!

Küsimus

Olen siis SAMP'is panen mängu alla ja enam ei saa oma foorumi, täpsustan.

Foorumiks:http://www.t-fl.eu/rp.. teised saavad aga MA ISE ei saa kuna lambist on blokeering IP'l peal.. nagu ma mõndade jutust aru sain..

Kirja on saadetud hostile 4 korda nad ei vasta.. ja ei vastagi.. hommikust saadik jaman, tahaks teada kuidas saan oma Ruuteril IP'd vahetada..

Tean et see ei saa kerge olema ja ruuteri resaga see ei toimi..

Mu IP on blokeeritud lambist HOSTI Poolt, ma tõesti ei tea miks, aga seljuhul vajan IP vahetust..

Palun aidake kes oskavad, kui pole kah selle viga et mu IP blokeeritud, no mille viga siis?

Teised saavad foorumi ja mina mitte?See peaks midagi säärast olema, ma proovin siis viskab Probleem lehe laadimisel ja seda ta jääbki laadima..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
tahaks teada kuidas saan oma Ruuteril IP'd vahetada..

Tean et see ei saa kerge olema ja ruuteri resaga see ei toimi..

Mu IP on blokeeritud lambist HOSTI Poolt, ma tõesti ei tea miks, aga seljuhul vajan IP vahetust..

 

Kui sul pole dünaamiline IP siis ei saagi vaid pead laskma muuta vms. Võta enda tennusepakkujaga ühendust aga tee pilt mis sul ette viskab :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mul on enda domeeniga sama jama. Saatsin tantumile kirja 28ndal, siiamaani pole vastust saanud.

Panin korduvalt parooli valesti ja sain seetõttu, kuid see ei tohiks põhjus olla. Sõber sai samamoodi minu enda domeenilt, kuigi ta ei pannud midagi valesti ega midagi.

Ilmselt mingi tantumi probleem, ja eriti see, et nad juba 3ndat päeva vastavad ..


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Ma ei tea türa nende nussimine ajab mind juba kettasse,Dai poh kui ma peaksin oma foorumist ILMA jääma türa mul on tehtud seal sitaks asju.

Ja mis kuradi PÕHJUSEL nad nussivad foorumitega ja nokivad sisse.

Ma olen proovinud IP'd vahetada YouTube õpetuste järgi aga midagi, Tantumisse saadetud 5 kirja aga ikka ei midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Hotspot Shield - hea ajutiseks ip vahetuseks. Lükkad peale siis tavaliselt annab sulle USA ip. Mängida ei kannata ping suht kõrge kuid jh muu saab ära tehtud.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.