Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Auto läks näpust? - Jaga muljeid, pilte või siis õpetussõnu.

Liiklusõnnetuses osalemise viis?  

161 liiget on hääletanud

  1. 1. Liiklusõnnetuses osalemise viis?

    • Põhjustasin ise.
    • Olin kaasreisija
    • Olen ainult näinud õnnetust.
    • Pole osalenud õnnetuses ega näinud ühegi toimumist.


Soovitatud postitused

21022011244.jpg

 

Ainuke avarii elus. Jube auto oli, nelikvedu ja manuaal :) Ei jäänud ise süüdi, mis siis on et külg ees sadasin sisse linnas teisele autole. Aga olin omas reas.

 

Autol läks värvimisse tiib ja uks.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna varahommikul sõitis üks oma maasturiga külje pealt sisse, meil oli peatee. Tee oli lai ning tühi, ei oska öelda, mis ime kombel ta meid ei näinud, ega ise ka väga midagi teha ei suutnud, kuna lihtsalt ei eelda, et keegi sellises kohas sind ei näe. :D Õnnetus juhtus Pärnus ehitajate teel, ise olin kaasreisija.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hiljuti seisin stop märgi all ja mingi rekka hakkas peateelt keerama, aga tuli ja tuli oma veosega sisse, päris hea hooga ka. Tagurdada ka ei saanud, kuna autod olid taga, imelik, et ta ise ei näinud seda. Viis terve esistange kaasa igastahes. Pärast hakkas ajama sellist juttu, et vaata kus STOP märk on ja vaata kus sa ise olid. Pidin politsei välja kutsuma, et vennale saaks liiklusseadust selgitada. Mitte ei tahtnud süüd endale võtta.

Kutsusin siis politsei välja, tegid otule selgeks, et seisma jäädakse ikka seal kus teed ristuma hakkavad, mitte 10 meetrit tagapool STOP märgi all. Sealt ei paistakski midagi. Uskumatult kalliks läks see remont muidugi, 900 euri kanti mingi väikse värvi ja uue esistange pärast. Kindlustus maksis kinni, aga ikkagi ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Läks käest.

 

[spoiler=Klikka strory jaoks]Mängisin siis hommikul enda mudelitega ja legodega.

Sõidan sõidan mööda vaipa ja siis järsku suht lambisest kohast tuli draakonipuu ette ja läksgi peesse.

Laupkokkupõrge puuga. Vedas, et legomees eluga pääses, kõigest mõned murrud siit-sealt aga see savi kah.

Auto läheb mahakandmisele ja tiiruga prügikasti.

Kahju küll, et mu parima autoga nii juhtus. VW Beetle uuem mingi 2004 vast on.

images?q=tbn:ANd9GcQOzgcM-nO3VezxBY53oscnkegqNH-e_0folCzusZAg5YuaeWw3lsx4qGOy

 

Aga kõige tähtsam mu loo juures on see, et legomees oli tiba vintis kah.

Moraal selline: Täispeaga ära sõida, kunagi ei tea kuna pildi kotti viskab.

Lubadeta sõidu kohalt: Ma tean isegi inimesi, kes sõidavad ning liiklevad paremini kui lubadega sõitjad.

Seega kui žtaasi on siis miks mitte, oma mure kui vahele jääb.

 

Tegu oli pigem õpetliku looga kui trolliga. Loodan, et te pahaks ei pane :)

 

Kui kellegile jälle ei sobi siis paluks postitus kustutada, mitte mulle hoiatust anda.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Talve hommikul poolpimedas panin oma fiiati käima ja tagurdasin hooga kuniks nähtavale tuli väikeveok, no kes see idioot selle sinna parkis

ja rammisin meelega sisse, veokil kuramusel oli jöle tugev stange, ühtki kriimu minul aga kogu pepu tagaistmel _:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küsitluses pole siukest varianti, et osalesin õnnetuses, kuid süüdi(oõhjustaja) oli teine osapool.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen ise põhjustanud ja ise ka kõrval olnud, siin siis kaks pilti kuidas suvel sai siksi rämmatud, siksist kahju mul polnud kuna see oligi juba omadega õhtal.

 

 

 

http://www.upload.ee/image/2767348/298895_181672455247228_1900752270_n.jpg

 

http://www.upload.ee/image/2767350/298895_181672455247228_1900752270_n.jpg


tumblr_n2ii41E4dI1ru0d5wo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Osalesin, aga süüdi jäi teine osapool.

Liiklesin siis selle mondeoga. Tartus ekraani enne ekraani risti, lõunaka poolt tulles, otsisin võimalust vasakpöördeks ja suund oli juba u 5 sekki sees olnud ja veeresin rahulikult 20km/h ja ükshetk pani mingisugune iveco daily tagant selga. Mondeost pilte pole pärast seda. Läks mahakandmisele, kusjuures see oli samal päeval kui Volvo ostsin.

246868_175478442506506_581219_n.jpg

 

Ollu

Muudetud liikme Herr Olari'i poolt

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene kord, kus mina süüdi olin ei olnud liikluses. Võtsime napsu veidikene autos "Kia Besta". Seejärel tekkis mul isu sõita ning küsisingi sõbralt, et kas saan paar tiiru sõita. Ta vastas jaatavalt. Sõitsingi juba 3mandat ringi, kui ütlesin väikeses kitsas kurvis, et "DRIFTI KURV!" Üritasin siis 60-65 km/h minna väikesesse kurvi, kuid pilt kadus eest "läks mustaks". Kui nägemise tagasi sain või midagi sellist sõitsin ma juba mööda puid suure kivi poole. (Autol puudusid pidurid). Lükkasin teise sisse ja sain seisma. Välja targudada ei saanud, kuna põhi oli jämeda puu/puuoksa küljes kinni. Läks katki ka süütepool. Järgmine päev tuli üks vend ja tõmbas välja sealt. Süüdi jäin muidugi mina. Moraal, purjus peaga ei tasu sõita. Isegi mitte linnast eemal.

 

Sõber ostis omale lada, sõitsime sellega. Mingi neljas päev oli see juba tema käes. Nad tahtsid minna ühe tüübiga paarutama kuhugi külavahele. Ütlesin, et pange mind enne küla maha. Kõnnin jala. Need läksidki edasi. Muidugi olid autol ka omad vead. Parem poolne esiratas ainult pidurdas. Nad läksid kahe autoga. Ees sõitev auto oli siis lada ja tagant tuli ford. Sõber sõitis pikka sirget siksiga 120 km/h. Kui teine järsku karjus kurv. See oli 90 kraadine kurv. Lükkas pidurid põhja, auto tõmbas kohe paremale seal olid suured puud. Keeras teisele poole. Ja kohe peale kurvi otse 70 km/h posti. Fordi autojuhi sõnul tõusis taguots kõvasti õhku. Auto sõitis veel, kuid radikas ja muu oli kõver. Nad sõitsid sellega kuuri juurde. Kus mina ka ootasin neid. Kui autot nägin oli esimene asi, ütlesin kohe naeratades "Noh panite pauku jah?". Sõber sellepeale ütles, et "Tundsin ka selle veneaja turvavöö ära, enam ei taha!". Ja end of story. Hiljem võin lisada pildi sellest autost pärast seda matsu. Või lisab selle "Inimene-1" kuna tema oli roolis. :D

 

Lada enne:

549237_356394761077181_1149266109_n.jpg

 

Lada Pärast:

 

392378_375050832562124_553764674_n.jpg

Muudetud liikme Kent'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sellest ladast enne õnnetust veel pilte on? Tahaks näha, tundub suht beast välimus.

 

Ise pole õnnetuses osalenud, ainult korra vist pealt näinud. Aga emal juhtus paar nädalat tagasi kerge avarii. Mingi tross tõmbles oma bemmiga ees ja siis lõpuks sõitis ühele autole tagant sisse, ema audil pidurid kehvad ja sõitis siis bemmile omakorda tagant sisse. Kummaline/naljakas on see, et mu ema rääkis nädal enne õnnetust, kuidas ta nägi unes, et pidurid on kehvad ja avarii teeb.

 

Auto selline siis.

audigf.jpg

 

Sai endale asendus auto, mille pidurid absoluutselt ei töötanud. Ühe päeva sõitis, siis tuli värisedes koju ja ütles, et mina selle autoga rohkem ei sõida. :bored:


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris jubedalt on audi kortsus. :S

 

Sellel siksil oli ka kaks taguvelge. Punast värvi aga siis kui pildid tehtud olid veljed alles pagasnikus. Polnud aega neid alla panna. Polnud see siks midagi nii beast. Välimus puudus. Edasi läks ka ainult 120km/h.

Siks sai ostetud 150€. Sellise rondina nagu ta oli müüdi maha 100€ga. :D

149791_356394874410503_1339642218_n.jpg

403406_356395104410480_42163090_n.jpg

577266_356395044410486_1451465893_n.jpg

Muudetud liikme Kent'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.