Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MSN-id?

Soovitatud postitused

Tervist.

Pmtslt hakkasin mõtlema ,et miks enam sihukest asja pole ,et modedel/adminnidel on teised MSN-id?

Rs2eesti ajal kui moderaator olin, siis oli, ses suhtes oli parem vahet teha ning kindlam värk ,et uued ei satu fakerite otsa, kuna üldjuhul neid ei saa järgi teha:)

Näiteks: [email:3sf3iu5g]Supra@vahvel.net[/email:3sf3iu5g], [email:3sf3iu5g]KenTi@vahvel.net[/email:3sf3iu5g] :)

 

Lihtsalt pakkusin idee välja , kuna siis vähe lihtsam, hetkel hotmail lõpud, paljusi nimesi kerge fakeda, ning uued ei saa arugi:)

Kuid kui on lõpus ikka vahvel.net või hotmail.com siis peaks enamjaolt paljud aru saama, kes siis ka aru ei saa on tõesti pimedad ja ise süüdi:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hotmail'i kasutajaid palju lihtsam ära häkkida ka, trusted inimestel eriti ei soovita kasutada. (gmail palju parem btw)

 

Support.

 

Halb asi aga selles et kui keegi jääb oma mode kohast ilma, jääb tal MSN ikkagi alles. (ja selleks peab vahvli omanik ise kasutaja tagasi recoverima I guess)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et keegi ei ole lihtsalt esitanud soovi sellist lõppu saada moderaatorite hulgas

 

Ning mul endal on küll teine msn originaalmsnist, niiet probleeme ei peaks olema


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on iga moderaatori enda vaba valik, kas ta tahab sellist msn'i või mitte. Mina näiteks isiklikult ei näe selleks mingisugust põhjust, mul on enda isiklikus msn'is sadu kontakte ja nende ümber tõstmine teeks ainult peavalu.

Mul on olemas ka [email:3cxci2zy]Damage@dice.ee[/email:3cxci2zy] msn mis ma sain ajal mil ma Rune24 moderaator olin, kasutama ma seda ei hakanud, ei usu eriti et vahvli msn'i puhul oleks midagi teisiti.

 

Midagi halba ma selles ei näe muidu, ehk olen lihtsalt liiga mugav. :)


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.