Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õige muusika asub siin. [Hardstyle, Techno ja muu fännid hoidke eemale]

Soovitatud postitused

Ei käi pidudel, ei joo, ei suitseta, ning vanust ka pole. VEVO imeb, kõik teavad seda juba.

Retard YouTube, retard VEVO, retard world.

Oota siis mõned aastad küll elu läheb ilusamaks ja hakkad muud muusikat ka kuulama.

 

Ja miks VEVO imeb? Tasuta muusika, reastatud aristide järgi ka veel, need on ise lollid kes ei oska adblocki kasutada ja virisevad reklaamide pärast.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
To Brooklyn - Minu silmis ei ole muusik overrated kui tema laule mängitakse raadios palju, piisab täiesti sellest kui inimesed panevad internetis teda tähele. Näiteks võime võtta "My Life", no paar korda kuulasin ausalt öeldes, täitsa meeldis tol ajal, aga edasine huvi tema muusika vastu täiesti puudus. Ei tulnud seda läbilööki mis oleks pidanud tulema ja sinna ta suurem tähelend jääbki. Ta on selline keskklassi räppar minu jaoks, kes võib seal küll valitseda, aga suurte poiste mängu ta ei jõua. Muidugi saan aru, et Sina fännad teda ja kõik, i respect that, aga ajalukku ta millegi erilisega ei jõua, söön oma mütsi ära kui peaks midagi vastupidist juhtuma.

 

Ma saan aru jah, kuid ma tõin näite Lil Wayne'ist, igal pool peab tema must perse sees olema. Räppida ei oska, ta rikub lugusid, ning ikka teda mängitakse, iga 13-aastane räppar kummardab teda, kuid miks? Sest temast räägitakse liiga palju. Teeb lugusid kuulsate esinejatega ja nii saabki oma kuulsust veel täiendada

 

---------- Post added 22-10-11 at 23:20 ----------

 

Oota siis mõned aastad küll elu läheb ilusamaks ja hakkad muud muusikat ka kuulama.

 

Ja miks VEVO imeb? Tasuta muusika, reastatud aristide järgi ka veel, need on ise lollid kes ei oska adblocki kasutada ja virisevad reklaamide pärast.

 

Olen ma ainus, kes pole YT'is ühtegi reklaami näinud kunagi?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Isiklikult olen ma näinud reklaame, aga see oli pikka aega tagasi. Nüüd adblock juba kasutada, seega see mure on lahendatud.

Vevo on selline suurriikide asi rohkem, Eestimaal ja sellistes kohtades pole paljusid videosid võimalik vaadata ning 100 muud häda. Viimati kui Vevo lehel käisin, siis seal ei saa mitte midagi teha, kuigi reklaam on küll, et mingi mitu tuhat muusikatvideot on seal üleval. Eesti värk.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eesti asub kuskil pärapõrgus ka ju, pole ime et siin sittagi teha ei saa..

 

FML much? Tõsiselt vend, konsulteeri kellegagi, niimoodi sa ei jõua siin "persekäinud" elus kuskile. Reality hits you hard, bro.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cmxz1, nad eemaldasid selle VEVO tahtel. Unustasin selle sinna kirjutada.

 

Tuleb välja et nii mõnedki mõistavad siin foorumis veel MUUSIKAT, mitte mingi kuradi mõttetut elektroonilist jura.

Ma ei pea valeks kui sul on oma arvamus ja sulle ei meeldi kõik muu peale räpi. Aga no palun näita ülesse rohkem austust. Oled sa ise kunagi muusikat teinud ?. Tead sa kui raske on mängida pille ? Palun austa teiste tööd ja vaeva. Mitte ainult räpimehed ei näe vaeva oma loominguga, vaid ka paljud teised. Minul ei ole räpi vastu midagi. Kohati kõlab mõni biitgi hästi ja mõned lauludki panevad mõtlema.( Selle all ma ei pea silmas neid räppareid kes räpivad seksist, rahast, autodest, naistest- ma jälestan seda.) Palun, lõpeta nüüd see lollus ära. Ära laima teisi kui sul pole endal õrna aimugi millist vatti näevad enamus muusikud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti asub kuskil pärapõrgus ka ju, pole ime et siin sittagi teha ei saa..

 

Sellepärast ongi Eesti pärapõrgus, et sinusugused arvad, et Eesti on perses ja lähevad lihtsalt minema Eestist, proovi midagi teha Eesti heaks, sihukse kiirusega on varsti pensionäride ja töötajate seis 1:1


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sellepärast ongi Eesti pärapõrgus, et sinusugused arvad, et Eesti on perses ja lähevad lihtsalt minema Eestist, proovi midagi teha Eesti heaks, sihukse kiirusega on varsti pensionäride ja töötajate seis 1:1

 

Mida kuradit ma Eesti heaks tegema peaks? Tean küll, võiks rohkem lõhkuda, laamendada ja mingi venelasi siia kutsuda, nagu hetkel tehakse, täpselt! Nii tuleb eesti Euroopas 1. riigiks.

 

Eesti annab raha mingi kuradi Roomale, selle asemel et eestis lastekodusi/vanadekodusi toetada.

See president võiks pikalt perse kerida koos oma kuradi rahaga, las annab 10% enda palgast kodututele, ning kodutud elavad siis juba luksusmajades.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida kuradit ma Eesti heaks tegema peaks? Tean küll, võiks rohkem lõhkuda, laamendada ja mingi venelasi siia kutsuda, nagu hetkel tehakse, täpselt! Nii tuleb eesti Euroopas 1. riigiks.

 

Eesti annab raha mingi kuradi Roomale, selle asemel et eestis lastekodusi/vanadekodusi toetada.

See president võiks pikalt perse kerida koos oma kuradi rahaga, las annab 10% enda palgast kodututele, ning kodutud elavad siis juba luksusmajades.

Sinusugused lühinägelikud võiks sündides juba ära kolida.

 

Presidenti palk on 5200€ sellest 10% jagada, ütleme 10 000 on kodutuid, see tähendab iga kodutu saab 0.052€ kuus, palju õnne neile papist luksusmajades.

 

Euroopa Liit on meid aidanud(meie eelarve suurus 2012 aastal on ~6.5 miljardit eurot, Euroopa Liit andis aastateks 2007-2013 ~74 miljardit meile) ja Itaalia kuulub Euroopa Liidu alla, mis probleem meil peaks olema Itaaliat aidata? Ega me ju kõik raha ära ei andnud.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinusugused lühinägelikud võiks sündides juba ära kolida.

 

Presidenti palk on 5200€ sellest 10% jagada, ütleme 10 000 on kodutuid, see tähendab iga kodutu saab 0.052€ kuus, palju õnne neile papist luksusmajades.

 

Euroopa Liit on meid aidanud(meie eelarve suurus 2012 aastal on ~6.5 miljardit eurot, Euroopa Liit andis aastateks 2007-2013 ~74 miljardit meile) ja Itaalia kuulub Euroopa Liidu alla, mis probleem meil peaks olema Itaaliat aidata? Ega me ju kõik raha ära ei andnud.

Üks mõistlikumaid inimesi siin foorumis...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Elu ei ole perses, ühiskond on perses.

Inimesel pole õigusi, keegi ei tea millestki midagi.

Massihüpnoos valitseb meid, ja minuarust üks kõige andekamaid räppareid kes sellistest probleemidest räägib on Immortal Technique.

[video=youtube;Igt-jW4e8ts]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise ka olen Tupaci austaja. Lemmikud on 'Dopefiend's diner', 'Life goes on', 'Dear mama', 'Thugz mansion', 'Brenda's got a baby' , 'Ghetto gospel' jne, ehk veits rahulikum värk.

Meeldib just see, et laulud pole big bootydest, rahast, autodest. Kõige parem näide ehk olekski 'Ghetto Gospel' sõnad? ''We gotta find peace and end the war on the streets''

Tema lood ikka erinevad teiste räpparite omast kõvasti..

vb väljendasin end valesti, siis parandage

 

 

ning see 7 päeva teooria ja pask.. mis te sellest arvate?


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ise ka olen Tupaci austaja. Lemmikud on 'Dopefiend's diner', 'Life goes on', 'Dear mama', 'Thugz mansion', 'Brenda's got a baby' , 'Ghetto gospel' jne, ehk veits rahulikum värk.

Meeldib just see, et laulud pole big bootydest, rahast, autodest. Kõige parem näide ehk olekski 'Ghetto Gospel' sõnad? ''We gotta find peace and end the war on the streets''

Tema lood ikka erinevad teiste räpparite omast kõvasti..

vb väljendasin end valesti, siis parandage

 

 

ning see 7 päeva teooria ja pask.. mis te sellest arvate?

 

Sa oled üks vähestest kellel veel maailmas mõistust on....

 

Ma ei mõista dubstepi sisu, mingi "BOO bubmbumbumbubmbubmubmb ububmbum ubmbum ubmbu mbumbubm ubm ubmbu ÕÕÕH" käib seal ja see on muusika?

Minge kummardage Nicki Minajd.

Btw, Justin Bieber pole pede, nagu kõik siin foorumis arvavad. Üks lasi jutu lahti et ta on pede ja kohe terve maailm pedeks sõimama? Teile ei meeldi lihtsalt et tal on tüdrukuid ja teil mitte?

 

Ma ei mõista maailma. Bin Laden võiks elus olla ning paar pommi Eestisse visata. Võibolla ka natuke rohkem. Just toompeale.. Seal need raiped end pesitsevad. Parasiidid ühiskonnas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma tean ühte kellel ülikooli haridus ja töötab praegu koristajana.

 

Ülikoolil ja ülikoolil on vahe sees, samuti oleneb ka, mida õppida.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa oled üks vähestest kellel veel maailmas mõistust on....

 

Ma ei mõista dubstepi sisu, mingi "BOO bubmbumbumbubmbubmubmb ububmbum ubmbum ubmbu mbumbubm ubm ubmbu ÕÕÕH" käib seal ja see on muusika?

Minge kummardage Nicki Minajd.

Btw, Justin Bieber pole pede, nagu kõik siin foorumis arvavad. Üks lasi jutu lahti et ta on pede ja kohe terve maailm pedeks sõimama? Teile ei meeldi lihtsalt et tal on tüdrukuid ja teil mitte?

 

Ma ei mõista maailma. Bin Laden võiks elus olla ning paar pommi Eestisse visata. Võibolla ka natuke rohkem. Just toompeale.. Seal need raiped end pesitsevad. Parasiidid ühiskonnas.

 

World is unfair, just get used to it.

Kohati olen nõus sinuga ja kohati ei ole ka. Nagu öeldakse, siis maitse üle ei vaielda. Igaüks kuulab seda mida talle meeldib kuulata. Kõik ei saagi räpipeded olla. Justin Bieberit tehakse maha tema heeliumi hääle ja kuulsuse pärast. Bin Laden elus oleks, siis ta võiks pigem sinu õhku lasta, no offence.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
World is unfair, just get used to it.

Kohati olen nõus sinuga ja kohati ei ole ka. Nagu öeldakse, siis maitse üle ei vaielda. Igaüks kuulab seda mida talle meeldib kuulata. Kõik ei saagi räpipeded olla. Justin Bieberit tehakse maha tema heeliumi hääle ja kuulsuse pärast. Bin Laden elus oleks, siis ta võiks pigem sinu õhku lasta, no offence.

 

Ma oleks vähemalt õnnelik siis kui Bin Laden mind õhku laseks (A), keegi kuulus laseks mind õhku ju, milline au..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma oleks vähemalt õnnelik siis kui Bin Laden mind õhku laseks (A), keegi kuulus laseks mind õhku ju, milline au..

Aga miks mitte ise juba veenide peal viiulit mängida ziletiga vannitoas?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Provedores, juhtus sul midagi? Et sa järsku nii vihaneoled kõige vastu?


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.