Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

DotA2 - Defence of the Ancients 2

Soovitatud postitused

btw ursa mingis keeles,ladina äkki tähendabki karu,ursula pidi tähendama karukest,aga teemasse siis ma ka mängin,praegu on nii kohutavalt läinud tra need venelased ma lähen nii närvi ma ei suuda,nad feedivad ja korraldavad igast paska NO KOHUTAV,olen kaotanud 8 mängu järjest haige :///// ja nüüd olen ma lowered bracked ilmselt ja siit ei pääse ma eriti välja kui ma neid kaotusi tasa ei tee,aga kuidas ma teen kui ma saan koguaeg sellise tiimi,mäng algab 1 vend küsib:russkii jest?)))))))))))) 2vastab: da ja ruskkiiii 3 ka et:davai,idi nahui lolololollollllololo ja siis nad kaotavad laned ja feedivad

Suht ajuvaba mis toimub,tra NEIL ON ENDA SERVER MÄNGIGE SEAL EI OLE VAJA EU SERVERISSE RONIDA KRT KÜLLLLLL.Soovitan iga herot mängida läbi vähemalt 1 kord mu isiklikud lemmikud on muidu windrunner,invoker,templar assasin,sven,vajadusel kunkka,mortred ja pudge,alguses ei tajunud üldse pudge'i aga kui oli diretide siis hakkasin harjutama ja päris hästi läheb nüüd temaga,saan hookid pihta,lasthit parem jne.Mäng lahe,elan kaasa Puppeyle ja Na`Vi-le igal tournamendil (siiski parim tiim :D ) pm enda steam kui tekkis huvi minuga mängida vms.Küsimused ka,küsige !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enamus, kes oma teambi blamevad on lihtsalt ise alla selle taseme ning ei suuda endale öelda, et nad imevad/teevad vigu ning elavad end tiimi peal välja.

 

Anna andeks aga koguaeg ei saa seda öelda. Mõni lihtsalt ei taju sutsu ära mida tuleb Dotas peale hakata (mby uus).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei ütlegi et ma olen perfektne aga siiski, võiks nagu elementaarseid asju osata nagu wardimist ja mitte valida mingeid hardcarrysid nagu mingi night stalker kui endal pole mune, et gankima minna.Pealegi võiks inimesed zeuzi ja sniperi ulti teada.

 

Aa siis tidehunter ka mul 1 lemmik, jube hea hero, teamfighti pöörab ümber ja samamoodi võib seda teha ka rubick.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile tegin mängu, osad hiirod läksid metsa farmima, okei, ma saan aru kui te loete neid soovitusi mis iga hiiro kohta kirjas, kes püsib kaua elus ja kes hea owner jne. Võtame nt. Viperi, temal on ainult 1 soovitus, ma täpselt ei mäleta milleine, aga igatahes jutu järgi ta pidi halb olema. Kuigi mina nii ei arva, see suht OP. Paljud loevad oh, sellega hea farmida ja jooksevad seda metsa tegema. Tänu sellele jääb kusagil keegi abita, nt. reeglina on T= 2 hiirot M= 1 hiiro ja B= 2 hiirot. Võib ka teisiti nt. T=1 M=3 ja B=1.

Eile võeti meil esimese 5 minutga tower ära, sest 1 vend farmis end, kuigi ta oli teistest 2 lvlit maas. Kui torn maha võetakse, siis on üliraske peale rushida, sest tekib pikem ohtlik ala ja PC kollid tulevad suurema lainetena peale.

 

Kõik hiirod on unikaalsed, kuid siiski raskem on saada invisible hiirode vastu.

 

Endale meeldib Warlock kõige rohkem. Tahan omada, siis võtan riki.

 

Aga üldse ülihead hiirod minu jaoks on :

Str : Kunkka, Dragon Knight, Axe, Skeleton King, Night Stalker, Spirit Breaker, Chaos Knight.

Agi : Drow Ranger, Veneful Spirit, Riki, Sniper, Templar Assassin, Bounty Hunter, Luna, Razor, Bloodseeker, Viper.

Int : Windrunner, Zeus, Jakiro, Lina, Lion, Warlock, Death Prophet.

 

 

Vaadake seda imelist teami.

Mis teed, siis sellistega.

2uy0y7c.jpg


2gvsqxh.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
WRONG! Keskel on keegi, kes on hea ganker või vajab leveleid rohkem kui keegi teine.

 

Minuarust oleks ganker hea sentinelil middle ja scourgel top. Kui creepe blockkida siis peaks torni alla jõudma vaenlase omad ennem ja see on väikegi abi alguses.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Matiraidik,dire top-i kasutavad herod kes ei saa minna keskele ja ikka vajavad kulda,dire bot lähevad hea escape abilityga herod või need herod kes ei vaja farmi et head olla,ükskord ma tapsin windrunneriga haigelt neid vendi botis,ise olin dire,kui põgeneb siis dive tower windrunniga ja powershot,tower missib iga löögi senikaua kui windrun peal on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei maganud,polnud foorumis ka ja logisin steamist välja sest sa olid mängus vms :D Aga norm K/D/A igatahes, kuid lasthitte ei näe, aa siin keegi ennist ütles, et ma ei saa enda tiimikaaslasi süüdistada,well guess what.. mängisin mängu kus prophet ei saanud mid-i ja feedis 27 korda :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.