Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Sentide küsimus :)

Küsimus

23 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas
Sellekohta ei oska mina midagi tarka öelda. Tuleb kellegilt targemalt küsida. Pane kuskile soovi, osta v okidoki'sse müüki vaata mis tuleb : )

peaks panema jah aga asi sellest et pean siis sõbra juurde minem ja pilte tegema..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

See Eesti 2 sendine pole midagi väärt...max 1€

Hetkel osta.ee on kah ja seal on hind hetkel 0.25€ ja 0.40€ :)

10€ = suur naer:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
See Eesti 2 sendine pole midagi väärt...max 1€

Hetkel osta.ee on kah ja seal on hind hetkel 0.25€ ja 0.40€ :)

10€ = suur naer:D:D:D

 

No mina nii odavalt ei müü kuna ma usun, et kui kollektsionäärid näeksid seda 2 sendist siis nad ostaksid ka palju suurema summaga ära.

ja kui ma üle 10€ ei saa siis ma ei müü seda nii pea, mby kogub järgmised 10a tolmu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
No mina nii odavalt ei müü kuna ma usun, et kui kollektsionäärid näeksid seda 2 sendist siis nad ostaksid ka palju suurema summaga ära.

ja kui ma üle 10€ ei saa siis ma ei müü seda nii pea, mby kogub järgmised 10a tolmu.

kui ta 80 aastaga ainult 30 senti maksab, siis vaevalt ta 10 aasta pärast 10 euri maksab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
sorry for offtopic aga palju võiks maksta eesti ühekroonine paberraha, mis on kasutuses olnud jne?

 

No, ma võin sulle seda öelda, et selle eest saaksid ikka suhteliselt kopsaka summa, kuulsin, et üks tahtis osta "2 kroonist" paberraha suhteliselt suure summaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
No, ma võin sulle seda öelda, et selle eest saaksid ikka suhteliselt kopsaka summa, kuulsin, et üks tahtis osta "2 kroonist" paberraha suhteliselt suure summaga.

 

kui palju on kopsakas summa siis ?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
No, ma võin sulle seda öelda, et selle eest saaksid ikka suhteliselt kopsaka summa, kuulsin, et üks tahtis osta "2 kroonist" paberraha suhteliselt suure summaga.

No need on erandlikud juhtumid kui mingi poolearuline ostab põhimõtteliselt väärtusetu asja kalli hinnaga ära....Sõber müüs 5-kroonise mündi 25€ maha,tegelikult peaks selle eest küsima umbes 5-10€....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
No need on erandlikud juhtumid kui mingi poolearuline ostab põhimõtteliselt väärtusetu asja kalli hinnaga ära....Sõber müüs 5-kroonise mündi 25€ maha,tegelikult peaks selle eest küsima umbes 5-10€....

5 kroonine münt peaks ikka kallim olema kui 5-10


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

See peaks heal juhul 20€ välja vedama, oleneb ka seisukorrast ja väljalaskeaastast.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.