Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tere! Aidake bottimisega!

Soovitatud postitused

tere! olen hädas bottimisega:D! ütlen ausalt välja, et ei ole suurem arvuti häkker aga kuidagi hakkast huvitama runescape, nüüd tahaks bottida ja on ka allatõmmatud paar free programmi kuna mängu eest maksta eriti ei taha! programmid siis EpicBot ja Bot-Client aga mõlemaga probleemid:S Epicbot töötab muidu ilusti aga iga 50min tagant jookseb kokku ja logib lobbyse! äkki oskate aidata, et peaka mingeid seadistusi muutma vms! bot-Clientsil muidugi jama see, et kõik botid tasulised! ja isegi need ainukesed mis free on lähevad lobbysse mingi aja pärast!kas tasuta bottidel ongi siis see jama, et tunnike teevad ja kõik! tahaks ikka sellist botti mis ööläbi ikka korralikult töötaks! Paluks ausaid vastuseid! Äitähh teile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei saanud hästi aru! Mul on seal ainult editi all Break schedule ja kui klikkin sinna siis seal rodu nr ja mingit linnukest kuskil ei ole! vb ei saa ma ka hästi asjast aru mida sa mõtled!

 

---------- Post added 16-10-11 at 00:19 ----------

 

olgu proovin seda! tänud

 

---------- Post added 16-10-11 at 00:20 ----------

 

removed by N2pster

 

proonin seda!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.