Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

AutoFDK Pro fails :(

Soovitatud postitused

AutoFrostDragons Pro failib rämedalt panend setingu paika näiteks cannonoi asukoht on olemas juba eelnevalt sisestatud ja siis paned tööle aga tema võtab välja vaid summ poutchi ja logib välja.ka logib välja isegi kui sul on kahur kottis.

kuulsin ,et peab oma setingu tegema aga nii palju kui olen proovimud üle 1 tripi ei tee see kah hädaga pooleks kui teled rimmingtoni siis jookseb frosti tappab seal seeni kui söök otsas siis läheb panka sööb hp täis ja võtab ainult summ pouthi ja logib välja :(

täielik juhe on see AutoFrostDragons Pro pot.

oskab keegi aitata kuidas seda tööle panna või siis oleks kellegil oma config.txt laenata?

ma ei saa ju botti koguaeg 24/7 ise passida ja nännutada nagu last sama hästi võiksin siis ise juba ise mängida.aga kuna AutoFrostDragons Pro eest on juba makstud siis tahaka ka tulemusi:(

loodan ,et kellegil on ideid või on olnud sama propleem.

ikastahes kõik kellel vähegi AutoFrostDragons Pro kokkupuude peaks oskama aitata või siis keegi lahkem võiks oma config.txt jagada oleks väga tänulik.

 

NB: paluks mitte teemat reostada oma labaste naljadega kellel midagi teemakohast ütelda pole siis pole mõttet siia läbustama tulla!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise kui mul rc midagi viga vaatan sinna rsbots foorumi

sinu oma:http://www.rsbots.net/forums/index.php?board=200.0

äkki leiad sealt midagi ,ei usu,et sa ainuke .

tavaliselt järgmine update on korras

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ise kui mul rc midagi viga vaatan sinna rsbots foorumi

sinu oma:http://www.rsbots.net/forums/index.php?board=200.0

äkki leiad sealt midagi ,ei usu,et sa ainuke .

tavaliselt järgmine update on korras

võimalik.

nagu ma kuskilt kuulsin oleks vaja uut config.txt saada aga siiani pole saanud või tõesti update viga aga ikastahes suht paljudel nagu näha ikka bott töötab ainukesena mul rämetalt feilib.

ei taha asju bangast võtta peale summ pouchi logib välja ja hädaga kui teeb tripi ära logib välja ja cannon jääbki sinna kus on pärast otsi taga seda :D jnt

suure surmaga kui teled maja ette käib tripi ära siis taas sööb paar sharki ja siis taas summ poutch ja logout:(

tutoriaolist luen ,et 28 asja peab vist olema aga kasu sellest siis ka on nii või na ei võta asju bangast välja:(

ei tea lasen hetkel minningut.

kahju ,et bot feilib oleks iilkelt tehtnud ikka membuaega mitte raisata mõttetuste peale:(

sai dung 85 aetud nüüd siis ei saa frosti kah minna :(

ex loodame ,et see bott aja pikku tööle läheb.

või leidub siin foorumis mõni inimene kes oskaks anda config.txt siis oleks vast bott korras!

 

kellegil veel sama bott feilib?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enamus bote on pärast updatet katki, mõned juba ära fixitud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.