Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Windows 7 - Mis siin teha saab jne?

Soovitatud postitused

Fakt on tõsiasi, mitte vale

 

---------- Post added 09-10-11 at 18:49 ----------

 

//mis ma ikka emoga vaidlen, soovitan sul XP'd igaljuhul

 

Nüüd olen ma emo kaa takkaotsa .. aga rääkides sellest, kuidas sina tuled minu fakte valeks sõimama ..

APRILL 2010

Windows-XP-vs-Windows-7-User-Ratio-2-to-1-3.jpg

APRILL 2011

03_desktop_os_market_share_united_states_april_2011.jpg

 

Rohkem pole vist tarvis, et öelda " FORGET THE PAST AND MOVE ON FAST "

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nüüd olen ma emo kaa takkaotsa .. aga rääkides sellest, kuidas sina tuled minu fakte valeks sõimama ..

APRILL 2010

APRILL 2011

 

Rohkem pole vist tarvis, et öelda " FORGET THE PAST AND MOVE ON FAST "

 

Ei, Siimuke, mina usaldan ainult Wikipediat.

 

Ülemisel graafikul selgelt näha, kui palju XP parem on


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei, Siimuke, mina usaldan ainult Wikipediat.

 

Ülemisel graafikul selgelt näha, kui palju XP parem on

 

ja mina microsofti saiti, kus on selgelt " Windows 7 will be celebrating two years of life in July, and there is already good news for this version of Windows. Finally, Windows 7 has overtaken Windows XP’s market share by a small, 0.15% difference. "

 

ja kuna XP enam ei müüda .. tee ise matemaatikat :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja mina microsofti saiti, kus on selgelt " Windows 7 will be celebrating two years of life in July, and there is already good news for this version of Windows. Finally, Windows 7 has overtaken Windows XP’s market share by a small, 0.15% difference. "

 

ja kuna XP enam ei müüda .. tee ise matemaatikat :)

 

Sellepärast ei müüdagi, et sinusugused sellisest meistriteosest osa ei saaks.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellepärast ei müüdagi, et sinusugused sellisest meistriteosest osa ei saaks.

 

sa oled mingi saamu ? :D tegelt ka, gtfo oma XPga. okei, tahad vanakoolipoiss olla - palun, ole, aga ära pressi aegunud kuupäevaga kraami teisele inimesele pähe palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Omg, lugege teema pealkirja, lugesin selle teema läbi ja sain naerda palju, alguses mingi vanaemadest jutt ja siis Win7 ja XP.

 

Muide, ise eelistan XPd, aga kuna Eidos on pede ja ei teinud Just Cause 2 XP-le, pidin Windows 7me panema.

XPd kasutanud aastaid, väga hea kogemus muidu

 

Andke nüüd mänge/programme/gadgeteid jne ! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kogu oma elu pmts xp kasutanud.. Mingi pool aastat oli Win7 peal kuid ei meeldinud esines suht palju vigu jms üldse xp nii palju harjunud.. Hetkel kasutan xp ning seda nii kaua, kui võimalik.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina olen kasutanud aasta juba windows 7et ja väga rahul :)

Ma ei saa aru miks ülistada windows xpd, kunagi pead sealt august ikka välja tulema :D

 

---------- Post added 11-10-11 at 14:57 ----------

 

Omg, lugege teema pealkirja, lugesin selle teema läbi ja sain naerda palju, alguses mingi vanaemadest jutt ja siis Win7 ja XP.

 

Sa pole vist kõige teravam pliitats, tegu oli väidete ja näidetega, võrdlustega windowsite vahel :) (tõin kõikvõimalikke seletusi et aru saadakse)


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.