Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida kanakakat ?!

Soovitatud postitused

Sorri, et ma oma nututeema Ruunskeibi alla teen aga mujalpool ma ei postita .. vöhemalt no eriti, aka ainult siin sektsioonis olen ma aktiivne ..

 

Well, mind väga painab ÜKS PISIKE pisiasi, nimelt sellised inimesed :

 

tegu on siim pinnäriga, kui keegi veel ei tea, siis see vend on suur scämmer! Kõkku scämminud üle 5000eeku.

 

Nagu What the Effing Fawk ?! mina vaatan oma tehinguid .. ja ennäe, 15m RSGP, 65 RSGP, ja p2p pin .. mis ajast see 5k eek on ? ja .. imo on nagu suht roheliselt kirjutatud, seega .. ei, ma ei mõista ..

 

nagu ausalt. Kallis vihkajalapsed, kes te vihkate kedagi, kellest teil isegi aimu pole, siis tõmmake nagu enne millegi kirjutamist niit ümber sõrmede ;o

 

Minu arvates peaks moderaatorid selliste inimestega midagi tõsiselt ette võtma, sest siiski arvestades Eesti põhiseadust, on see :

tegu on siim pinnäriga, kui keegi veel ei tea, siis see vend on suur scämmer! Kõkku scämminud üle 5000eeku.

 

Seaduse rikkumine ja mina ( jeh, ma usun, et üks väheseid, kes vahvli reegleid lugenud ) nögin huvitava koha, et vahvlis kehtib samuti Eesti Vabariigi põhiseadus .. comments ? jelly ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sellise nimega vend on siit üle lasknud jah rahvast, isegi mina mäletan.

 

on tõesti, mina kaa tean, et on .. tähendab, persoon iseenesest pole - vaid tema vahvli kasutaja tegi imepäraseid vigureid, believe me, i know.

 

mõned siit veel teavad aga siis on peale tulnud hunnik newcomereid, kes on jäänud mingile ühele loole kindlaks ..

 

täpselt nagu see 5k jutt .. huvitav, huvitav :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.