Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ostan high level acci, kuid on tingimused !!!!

Soovitatud postitused

Tere, tahan osta acci, mis oleks pray 95, ning rapierid asjad peal, barrow gloves jnejne, qp pmst maxed, ning ostan ainult foorumi tuntud tegelastelt, kellel on palju tehinguid ja moderaatorid tunnevad/teavad neid iskuid, v6i stan modedelt, kuna olen korduvalt üle saanud ning kui ma sellist isikut siit ei leia siis mai osta, ühesõnaga ostan pmst ainult kas modedelt v6i väga tuntud/usaldusväärsetelt inimesetelt , aitähh tähelepanu est

 

 

pm v6i postitage siia kui on pakkuda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

UP, pakkuge ka puresi ja hübriide, sobivad kõik, kui on korralik asi

 

---------- Post added 09-10-11 at 12:41 ----------

 

Sorry, kuid mainin siin ära, lugege läbi, nüüdest alla 30 tehinguga ei pmi ja postita siia keegi, kui müüte acce, sest ma annan 100% ette kõigile , ning ainult usaldusväärsetele, ei soovi osta v2iksemate tehingutega inimestelt !!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui soovid siis acc nimi : Lamasianhaha

 

aksepteerin ainult €

 

//Sorri ma ei lugenud su viimast posti, võite postituse kustutada. Mul muidu 20tehingut..

http://www.vahvel.net/showthread.php?83498-M-Cb138-.-Bank-5-10m-.-Queste-313.-SCAMMERID-HOIDKE-EEMALE.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.