Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tehingud

Soovitatud postitused

VIP

Siuke teema, et kui ülevalt ribalt vajutada "Tehingud" peale, siis seal ei näita järgmisi asju:

Recent Ratings

Top Traders

Hall Of Shame

 

ja need on veel tõlkimata kah.

 

 

arvasin, et asjaga tegeletakse, aga sellest on juba nädal mõõdas ja ikka ei näita sealt midagi. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

bump?

Tore teada, et siin on selline juhtkond, kes ei pööra sellistele teemadele üldse tähelepanu. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sama oli ka minu teemaga :S aga jah see tegemata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks vaja alati juhtkonda süüdistada, mis see väike asi sulle juurde annab , et sul seda niiiväga vaja on?

Asjades tuleb kannatada ja oodata, ega neil on ka elu-.- , nad võivad samahästi foorumi kinni ka panna , mis sa siis teed.

Ma ei poe ega sõimand sind ors, lihtsalt andsin enda arvamuse, et miks vaja atiimi süüdistada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sina teed siin hetkel draamat..

Jah, hetkel ongi vaja süüdistada juhtkonda, kuna: Nemad saavad sellega ainult tegeleda ja teiseks tagasisideme teemale vastamine ei võta tunde aega vaid kõigest mõne minuti.

Oleks piisanud ka sellisest lausest et: Asjaga tegeletakse ja sellega läheb aega või siis vastupidi, et asjaga ei tegeleta ja hetkel jääb nii nagu on.

 

 

Kannatada? Asjast tuleb rääkida nii nagu see on.. kui ma poleks teemat teinud, poleks seda asja üldse uuritud kah.

Sina saad sellest alafoorumist valesti aru.. siin ongi koht, kus tuleb aidata juhtkonda ja suunata kasutajate vajadustest.

Nagunäha olen ma foorumisse annetanud ja austan foorumit.

Kui ma teen teema, et suunata juhtkonda millegi parandamiseks ei tee mind isekaks ja ülbeks.

 

Loodan, et said ennast juba välja elada ja saad aru mida ma selle postitusega õelda püüan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.