Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline K3nX

Relaxx serverite kohta.

Soovitatud postitused

http://www.syss.eu/foorum/

 

mingi relaxx serverite Foorum ? uus ? :D:D

 

Kus sinusugused tulevad? :) Ma ei saa aru ,mis see sind kotib.

 

---------- Post added 06-10-11 at 15:20 ----------

 

Kuna see liiga sitt :D

Kukkusid või? Võib sitt olla. Kahju ,et enamasti inimesed kipuvad järelikult sitadesse servudesse minema ja sinu "hea"sse DR-i ei kipu keegi. Kuigi ratinguid vaadates on asi hoopis vastupidi. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kus sinusugused tulevad? :) Ma ei saa aru ,mis see sind kotib.

 

---------- Post added 06-10-11 at 15:20 ----------

 

Kukkusid või? Võib sitt olla. Kahju ,et enamasti inimesed kipuvad järelikult sitadesse servudesse minema ja sinu "hea"sse DR-i ei kipu keegi. Kuigi ratinguid vaadates on asi hoopis vastupidi. :)

Ei saa olla sitt, ei saa olla hea.

Kindlasti mõnele ei meeldi ja mõnele meeldib, see on maitse asi : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorry chriss, kui mu server pole loodud 12a nagadele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma kahtlen selles sügavalt! :)

 

miks enda foorumi ära kustutasid ei viitsi neid admin kaebusi ja unbanne vahtida seal ? sest see foorum oleks umbes sest seda toimub sinu serverites iga päev!

 

ja ära hakka mingi pugema nüüd Daredevilile siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No kui mina mängisin jailbreaki väga kaua aega tagasi, siis oli nii, et chriss tuli sisse , kõik 8-15/16 aastased hakkasid talle pugema ta mõlises kõigiga tõstis ennast koguaeg ct-ks jne jne.

Aga noh praegu olukorda ei tea.

Praegu tundub lihtsalt täielik egoist.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks enda foorumi ära kustutasid ei viitsi neid admin kaebusi ja unbanne vahtida seal ? sest see foorum oleks umbes sest seda toimub sinu serverites iga päev!

 

ja ära hakka mingi pugema nüüd Daredevilile siin.

 

U mad bro? Ma ei poegi talle võrreldes eelmise korraga ,kui ta lihtsalt tühja mölisema hakkas on ta muutunud.

 

Unbannid ja admini kaebused tulevad läbi HOT'i või MSN'i.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaata, kuna unban peab ostma. Sain siis põhimõttest aru. Chriss ei teinud servereid hoole ja armastusega, vaid raha sisse tegemiseks.

 

 

gg_awp

 

Ütle mulle üks inimene ,kes teeb servereid hoole ja armastusega? Mõni üksik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ütle mulle üks inimene ,kes teeb servereid hoole ja armastusega? Mõni üksik.

 

Mina?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ütle mulle üks inimene ,kes teeb servereid hoole ja armastusega? Mõni üksik.

Näiteks mina, minu adminid on väga kontrolli all : ), aga jah ma tegelen ühe serveriga ka ja sellega on ka vähe aega tegeleda.

 

Ka tema on teinud pangakaudu admineid seega ta ei tee seda , ütle mulle üks inimene kellel ei ole teenuseid või midagi sellist!

Iga inimene soovib midagi vahelt saada, ma ei taha päris serverit omast taskust kinni maksta, pole mõistlik minu jaoks.

Võib teha neid raha teel kuid pead enne kontrollima, keda teed.

Kui on sms scriptid siis tulevad igasugused 9 aastased ja hakkavad serveris reegleid tegema ja valitsema ( nad arvavad et nemad on tegijad ).

Jah nii see on.

 

Võiksid vähemalt võtta mõne normaalse abiomaniku või inimese kes serveris korda hoiab.

Lihtsalt väike soovitus, et vältida selliseid olukordi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ka tema on teinud pangakaudu admineid seega ta ei tee seda , ütle mulle üks inimene kellel ei ole teenuseid või midagi sellist!

 

Natukene loll on küsida kellel pole teenuseid, kuna serveri hostimine maksab ning raha ei kasva puuotsas niisama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
chriss, ur servers suck, deal with it.

 

Olen midagi öelnud?

 

---------- Post added 06-10-11 at 22:24 ----------

 

Natukene loll on küsida kellel pole teenuseid, kuna serveri hostimine maksab ning raha ei kasva puuotsas niisama.

 

Ma kirjutasin üldse KKarlile ja ma ei oodanud vastust sinult vaid temalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Chris knows how to make money.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma kirjutasin üldse KKarlile ja ma ei oodanud vastust sinult vaid temalt.

 

 

Ootad üht saad teist, kas sa pole õppinud seda juba?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Khm. Mis see muidu Teie asi üldse on kuidas Tema raha teeb? See rohkem nagu Tema enda asi - sama võite ju minu kohta öelda(jah, ma teenin hiigelsummasi). Aga pmst. elatan sellega serveriga seonduva kõik ära. Isegi vBulletini litsentsi ostsin. Mingi K3nx^^ tuleb lihtsalt siia lame-ima ja kõik kohe Temaga kaasa.

 

K3nX^^ - Sa oled korduvalt koodiga vahele jäänud, seega saa üle. Või siis teine lause mis kõlab hästi: Take it easy, pöial-liisi.

 

Aga teema juurde tagasi, need on Chrissi enda serverid. Seal võivad olla 6, 9, 60, 20 aastased - WHO THE F*CK CARES?! Vähemalt on mängijad olemas.

 

---------- Post added 07-10-11 at 19:08 ----------

 

[video=youtube;O-lNglGOskM]

 

Nagu "TS Rammler" ütleks siis - PÕRKA POMMI AHV! :D


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hud on kõva vend (Y) Läksin sisse pani kohe permy ka... Reason oli vaiki koer ... Lahe vend

 

 

Aga kus kurat relax serverite foorum on ss ? Ja see et chrissike sebi endale kuskile paremad abiomanikud...

 

Mitte mina ei pea paremaid abiomanikke sebima vaid sina peaksid oma sõnavara ja käitumist parandama! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.