Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

fr0sti graafikaline elu.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Aa kas see pole mitte see eesti kunagise graafika foorumi omanik, mille ma kinni lasin vBulletinil panna, sest kasutas nulled-scripti?

Selleks vist nii kuri ongi :D

 

 

Sunday ära ole pahane, et teie kallis foorum hävines ja sinust ja su haledatest peppu poistest parem olen.

Keep making signatures masta! :D


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aa kas see pole mitte see eesti kunagise graafika foorumi omanik, mille ma kinni lasin vBulletinil panna, sest kasutas nulled-scripti?

Selleks vist nii kuri ongi :D

 

Me oleks saanud asja taastada kui oleks viitsinud aga foorum oli nagunii üsna ebaaktiivseks siis juba jäänud. Ära arva et sa kellegi tuju ära rikkusid sellega või midagi, aga suht haletsusväärne käitumine sinupoolt siiski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Me oleks saanud asja taastada kui oleks viitsinud aga foorum oli nagunii üsna ebaaktiivseks siis juba jäänud. Ära arva et sa kellegi tuju ära rikkusid sellega või midagi, aga suht haletsusväärne käitumine sinupoolt siiski.

 

Mix haletsusväärne, kui tahate kasutada siis ostke see endale, nemad peavad ka mllegi pealt teenima. Kõva gfx mastana peaksid ju aru saama. See teeb välja sama nagu kellegi töö rippimine.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keep making signatures masta! :D

 

muidu ma ei saa aru miks sa seda signa teemat minupoole suunad? mina lõpetasin selle teema juba ammu, suvel sai paar üskikut tehtud aga need jäid ka ilmselt viimasteks. erinevalt sinust oskasin ma neid vähemalt natukenegi teha.

muide, sa pidid ilgelt busy vend olema ju? kust sa leidsid aega vahvel.net-is istumiseks ja meiesuguste amatööridega vaidlemiseks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Istu sisse see estgfx ja signatuurid. See oli aastate tagune teema ja nagu näha, siis millegi muu põhjal sul ennast kaitsta ei ole.

 

Ma juba ootan, mida jaburat sa mulle nüüd vastad!!

 

 

//Ilmselgelt näitab su tööde peitmine esimeses postis seda, et tõde on päevavalgele tulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.