Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Re.staff admin ! Suured tänud !

Soovitatud postitused

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: rE. staff

[AMXBans] You can complain about your ban @ http://www.gm-project.net

[AMXBans] Reason: 'Camper'

[AMXBans] Duration: '30 perc'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:14512268'

[AMXBans] Your IP: '81.21.249.97'

[AMXBans] =======================================

 

 

Mul on mingi tavaks igapäev ühekorra ban saada selliste asjade eest mida ma ei tee ? :D Ikka ei saa aru mis toimub , cambi eest , olin ct ja westwood mapis ei ole sellist venda , kes liigub koguaeg ja kes ei cambiks ! Ma liikusin pm koguaeg ringi ja sain lambist cambi eest ban-i . Mitte midagi ei öeldud ka mulle ja mitte keegi ei kaevanud ka mu kohta. Teil on 6.aastased adminid v ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

212.7.7.78:19000 , ära hullu pane , kui soundi järgi kellegi ennem maha lased saad ban kohe . Osad on normaalsed adminnid aga see Re.hud ja kõik need kelle Re. või midagi sellist eest on , need on mingid 9.aastased ja ei tea mis on camp , wallbang , sound jne .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma olen nüüdseks saanud 3x seal see nädal mingid väiksed bannid , kõik no reason , camp kuigi seda ma ei teind , laiming oli vapse 20 seci eest , ma ei öelnud mitte ühtegi sõna ja esimest mai mäleta :D . Non-ide värk , mitte midagi ei jaga ja üle saab siis banned :s

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii lahe et sa banni said, tõesti LIHTSALT TÄIEGA KOTIB et sa banni said!!!


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.