Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

aidake hinnaga......:)

Soovitatud postitused

hey vahvli rahvas oleks siis küsimus et palju oleks se account väärt:D......rsgp/euros??:D

b7z6ua.png

 

ma arvan et se on suht vale koht postitamiseks aga sorry ma ei leidnud kohta kuhu se täpselt pista:D...niiet jah moded kui on valel kohal siis liigutage:D...tänan

 

ja hmm ange hinnang palju se user võiks väärt olla:D....tänan:D


omfgnofuckingway.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

10€ ikka.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
nice account ruiner.

 

mis mõttes ruiner???? see et def2??? se ple mitte midagi....

 

---------- Post added 01-10-11 at 17:51 ----------

 

10€ ikka.

 

nalja teed w???? 10€ selle eest on vähe ma 100% kindel:D


omfgnofuckingway.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelikult ikka muudab küll, 30€ maksaksin kõige rohkem


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõttetu kasutaja, ilus oleks see ainult mainina nüüd, 20 euri saad vast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

flat 80+ mainiks lased, siis on täitsa ilus juba. Seda raha, mis sa sinna acci alla oled pannud, sa ei saa kunagi tagasi


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Turm ära ja kull ta siis teeb :D

20-45 €


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kust võttad et se just se user on:D.....see et 5 sama skilli 99 see ei tähenda et se sama user on:D

 

*facepalm* mida sa üritad hetkel? Arvad, et me oleme lollid v?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

arvata on, et see sama user, failed konto, mida sa teed sellega, scammisid rahvalt mingi raha tegid buyabled 99 ja feilisid mängudega said cleani, seejärel ei saanud maha müüdud, arendasid veel mingi feilisid defiga ja nüüd üritad uuesti müüa... ausalt mida sa sellise kontoga teed, pigem jah turmiks ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
arvata on, et see sama user, failed konto, mida sa teed sellega, scammisid rahvalt mingi raha tegid buyabled 99 ja feilisid mängudega said cleani, seejärel ei saanud maha müüdud, arendasid veel mingi feilisid defiga ja nüüd üritad uuesti müüa... ausalt mida sa sellise kontoga teed, pigem jah turmiks ära

 

??????? sa peast soe või kuskilt mujalt?????

scammisin rahvast????? tõesti soe peast.....

user on jah sama ma müüsin insanerile selle maha mingi 50euroga siis ta müüs kuskile välismaale selle edasi

ma rääkisin selle uue omanikuga ja ta ütles mlle kohe ära et ta ei taha seda userit ja ta andis tagasi selle mlle kuna tema tegi sinna 60hp 65stre 40att ja selle summoning ja ta suutis teha 2def niiet jah ära tule siia tarka panema kui sa ei tea midagi....deal??.........useriga pole scammitud ja ei scammi kah......ja ma ise mõtlesin kah et teha turmiks aga ma ei oska seda kuradima questi kuna ma ei ole just kõige parem questide alal:P...


omfgnofuckingway.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
??????? sa peast soe või kuskilt mujalt?????

scammisin rahvast????? tõesti soe peast.....

user on jah sama ma müüsin insanerile selle maha mingi 50euroga siis ta müüs kuskile välismaale selle edasi

ma rääkisin selle uue omanikuga ja ta ütles mlle kohe ära et ta ei taha seda userit ja ta andis tagasi selle mlle kuna tema tegi sinna 60hp 65stre 40att ja selle summoning ja ta suutis teha 2def niiet jah ära tule siia tarka panema kui sa ei tea midagi....deal??.........useriga pole scammitud ja ei scammi kah......ja ma ise mõtlesin kah et teha turmiks aga ma ei oska seda kuradima questi kuna ma ei ole just kõige parem questide alal:P...

 

Huvitav, et su blackmarksid teist juttu räägivad, item scammingut oli seal päris mitu korda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kust võttad et se just se user on:D.....see et 5 sama skilli 99 see ei tähenda et se sama user on:D

 

naerame koos või naeran üksi?

 

---------- Post added 01-10-11 at 21:27 ----------

 

ja milleks sa algul tagasi ajasid, et see pole sama user?

arvata on, et tagasi tõmbasid.

+insaner ei avaldanud uut omanikku

ja see tõttu ongi sinusuguste troppide pärast tal probleemid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.