Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Programmeerijate jutunurk

Soovitatud postitused

VIP
Vajaks abi javascriptiga. Ei oska ühte tööd teha ja oleks tänulik kui keegi aitaks

 

http://www.upload.ee/files/2837403/Too.docx.html

Mis probleem on ja äkki postitaks oma koodi otse siia?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oletame, et ostsin vbulletini litsendsi, kas peab siis vbulletin.com-il märkima, kus sa seda kasutad? Aga kus seda märkima peab?


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul pole mingit koodi ! :O

Siis tee midagi, või kopeeri see töö ülesanne siia, ma ei viitsi seda faili alla laadida :huh:


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pawn'i keegi tunneb? samp scriptimist?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Deprecated, errorid etc. Töötavad ikka.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No PHP keeles on väheseid asju täielikult ära kadunud. Aga no, mõne aasta pärast ehk kaob.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ongi põhjust paar unarusse jäänud upgrade valmis kirjutada teatud scriptidele. :D


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alati võib ju jääda vanema PHP versiooni peale?

Mysql funktsioonid ei tööta siis, kui sul on uuem PHP peal.

Või mis...? Tähendab, see ei ole loogiline, et gaziljonite saitide päringud tehakse ümber kasutamaks mysqli või PDO objekte...

Või olen ma millestki valesti aru saanud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Paviljon, soovitan kohe PDO-d ( http://php.net/manual/en/book.pdo.php ) / Mysqli-d ( http://php.net/manual/en/book.mysqli.php ) õppima minna. Future proof :)

PHP pole ainult mysql. Pole vaja kohe mysql õppida aga kui sinna maale jõuad, siis küll tulevad Lorreze antud lingid kasuks.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tekkis lampi üks mõte:

Hakkaks tegema õpetusi erinevate programmeerimise (sh märgistus-)keelte kohta. Võidaksime siit ju kõik: õppijatele uued teadmised ja "õpetajad" saavad läbi õpetuste kirjutades kinnistada õpitut.

Meie kõigi oskused ei ole teab mis, aga üheskoos, üksteist täiendades, võiks sellest isegi et asja saada ! :)

(Video ? ) õpetused oleks 100% (va erialased terminid) eesti keeles. See säästaks uusprogrammeerimishuvilisi suurest peavalust õppida endale ingl. k. terminid selgeks ja hiljem, kui põhikonseptsioonid on selged, saab hõlpsalt üle minna ingl. keelsetele more advanced õpetustele.

 

btw, ma võin Java põhiteadmised (sh, kui kedagi huvitab: servletid) enda peale võtta :)

Üksi ma sellega toime ei tuleks ja kuidagi niru tunne oleks... seltsis segasem, nagu öeldakse.

 

 

Mis te arvate, teeme ära?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole mõtet sellele. Neid on juba nii palju - eriti youtubes.

 

NB! On olemas ka raamatukogus hunnik eestikeelseid programmeerimiskeelte õpikuid, niiet seal on veel korralikum informatsioon.

 

Alati võib ju jääda vanema PHP versiooni peale?

Mysql funktsioonid ei tööta siis, kui sul on uuem PHP peal.

Või mis...? Tähendab, see ei ole loogiline, et gaziljonite saitide päringud tehakse ümber kasutamaks mysqli või PDO objekte...

Või olen ma millestki valesti aru saanud?

 

 

Hetkel küll töötab. Tulevikus kaotatakse üldse mysql ära ning jääb PDO.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole mõtet sellele. Neid on juba nii palju - eriti youtubes.

 

NB! On olemas ka raamatukogus hunnik eestikeelseid programmeerimiskeelte õpikuid, niiet seal on veel korralikum informatsioon.

 

 

 

 

Hetkel küll töötab. Tulevikus kaotatakse üldse mysql ära ning jääb PDO.

Mysql andmebaasimootorina ei kao kuhugi, mysql'i php laiendus kaob.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida te paanitsete, järgmise 5 aasta jooksul need ei kao kohe kindlasti kuhugi. Need on lihtsalt deprecated ehk siis neid ei toetata ja neid ei soovitata kasutada. Tõenäoliselt jääb see veel PHPsse 10 aastaks kuna see on nii paljudes kohtades kasutusel.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.