Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Programmeerijate jutunurk

Soovitatud postitused

Külaline misterx

Puhtalt HTMLiga sa kodukat ei tee, CSS on igal juhul vajalik. Imestama pani just see, et rääkisid just CSSi kolmandast versioonist. WPga on kodukat teha üpris kerge, installid ära, installid kujunduse ja voila.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ok...

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Ei ole vaja kasutada PHPd, kui saab pihta CSSiga hakkama. Lisaks tasub kõrva taha panna, et id atribuut ei tohi alata numbriga, mis sinu koodis juhtub (eeldusel, et andmebaasis on id int tüüpi väli).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei ole vaja kasutada PHPd, kui saab pihta CSSiga hakkama. Lisaks tasub kõrva taha panna, et id atribuut ei tohi alata numbriga, mis sinu koodis juhtub (eeldusel, et andmebaasis on id int tüüpi väli).

 

Ei tea mul töötab see ilusti, eks tee ise mhikule siis (kui oskad).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

As I said:

Mihku, :nth-child(odd) ja :nth-child(even) peaks just selle jaoks olema.

 

Töötab ta muidugi ilusti, ja kuidas veel. Lihtsalt ei ole mõtet kasutada PHP'd seal, kus seda vaja ei ole. Numbriga hakkav id ei lõhu ka midagi ära, kuid on pigem lihtsal hea tava.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aitäh, aitäh Misterix :) aga ma küsin siis ühele poole miks mul td koodide kasutusel tulevad nende vahele 1-2px vahe kusagil. Kuidas seda kõige loogilisemalt parandada.

 

1337(Siia tuleb see vahe)abc

 

:cool:


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere.

Olen omaarust siis selline väike php programmeerija ja tegin ühe brauserimängu - hetkel üleval olnud juba 5-6 kuud.

Nüüd aga leidsin netist selle mängu natuke vanema versiooni koopia, selle autoriks on Jack Klais - kujundus on uuem.

http://www.sulane.net - õige leht

http://www.race-challenge.rate2me.net.ee/ - koopia

 

Tahaks küsida kas mul on omanikuna võimalik midagi selle vastu teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tere.

Olen omaarust siis selline väike php programmeerija ja tegin ühe brauserimängu - hetkel üleval olnud juba 5-6 kuud.

Nüüd aga leidsin netist selle mängu natuke vanema versiooni koopia, selle autoriks on Jack Klais - kujundus on uuem.

www.sulane.net - õige leht

http://www.race-challenge.rate2me.net.ee/ - koopia

 

Tahaks küsida kas mul on omanikuna võimalik midagi selle vastu teha?

 

Võin öelda et see poiss kopeeribki teiste lehti...

 

Üks isik (nime ei hakka mainima) näitas veel ühte mängu scripti (peale sulase)..

 

Mina sinu asemel annaks kohe menti, muidu see poiss ei õpi..

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.