Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

ώ Wiz - The guy behind Dubstep & Chz ώ

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Inglise keel 5 mul, sellepärast vahest kogemata kirjutangi inglise keeles et vigu vältida. :P

 

The awkward moment, kui sul on inglis keele kirjandis vähem vigu, kui eesti keele omas. Right? Vähemalt mul on vahest nii. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
The awkward moment, kui sul on inglis keele kirjandis vähem vigu, kui eesti keele omas. Right? Vähemalt mul on vahest nii. :D

 

Oligi kusjuures jah. Mul läheb nagu inglise keel ilmselgelt paremini kui eesti keel, keskkond on selline ka. Eks ta nagu tulevikku vaadeldes tuleb kasu. :)


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Üsna hea 'Päevik' Kui seda nii kutsuda võib.

 

Not sure if truth or sarcasm. :D

 

Lõpetatamine läks hästi, läbu peale seda samuti. Suutsin peale suure alkoholi koguse tarbimist püsida kaine tänu söögile, täpsemalt salatile. Üks taldrikutäis salatit iga 2 tunni tagant ja ropsimist ega midagi taolist polnud. Väga õnnelik.

Jaan läks samuti hästi, kuigi meil siin Loksal midagi ei toimunud, korraldasime oma rahvaga ühe meeldiva istumise ning igatahes mulle meeldis. Nüüd siis lõpuks puhkus päev-kaks ja siis edasi läbutsema. :P


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mis eriala ? Hoiatan sellega , et seal on mata vääga rakse , vana klassivend ütles kes käis seal, et mata pidavat väga hull olema pm nagu ülikoolis :D kui tead Rihot kolgast siis ta andis ka paberis polüse sisse multimeediat

 

Riho on mu isa tütre vend ehk siis ma tean teda jah. Ja eriala on sama, multimeedia (arvutispetsialist).


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No kuda elu läheb? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No kuda elu läheb? :D

 

Oeh, ajasid kohe mulle kirjutamise isu peale.

Elu läheb suhteliselt nii ja naa. Viimane sündmus mis toimus oli kodust nahhui tõmbamine. Kuna tulin öösel kell 6 koju ja siis sain kogeda natuke karmimat vägivalda, siis otsustasin leebet last siit pommiaugust. Hommikul lasin siis bussiga Tallinna natuke puhkust otsima. Esialgu jõudsin lihtsalt venna juurde. Sealt algas siis esimene jooma, mis jäi minujaoks suht väikseks.

Kuna sellest mulle ei piisanud, siis otsustasin teha väikse tripi Kiidu. Nimelt siis ca 50 kilomeetrit pommiaugu poole tagasi. Seal, nagu reedel ikka, oli mõll tulemas. Esialgu piirdus korteriläbuga, hiljem astusime ka kõrtsust läbi. Tutvusi sain palju, kuigi pooli ei mäleta. Mingeid kaklusi n stuff ei tulnud, thank god.

Järgmine päev oli algul suht pearavimine tomatimahlaga (osad siiani vihkavad mind sellepärast:D). Söödud ja puhatud, lasime õhtul edasi. Seekord siis, nagu eelmine päevgi, rumm. See kooslus mulle meeldib, kuigi tuli mekkida valget rummi. See selleks, spraidiga kõlbab toogi. Lasin ka endale tumedat rummi tuua, mis oli konkreetne fail, kuna tegemist oli Monter Cristo? rummiga, mis mulle üldse ei istunud.

Veebisin nats ühe tüdrukuga ja tõmbasin kerra ära. Nii siis see päev.

Kuna kaks päeva sai linnast eemal oldud, otsustasin siis peale lõunat bussiga Tallinna mütata. Seal lasin viimase valge rummi alla ja olin suht paras poiss valmis. Üks korralik söögituur ja magama - väsimus andis tunda ilmselgelt. :D

Esmaspäev, kell 10 üles et valmis seada 12.20 marsaga koju minekuks. Viru juurest Solarise ette 3 minutiga ma jõudsin ning nii ma koju sõitsingi. Siis läks elu jälle igavaks ja tuli kodus logeleda, kuni tänaseni, mil otsustasin ka midagi teha lõpuks.

Hommikupoolik oli suht random, tatsasin ringi, koristasin tuba ja käisin ka suitsu järgi, mis nüüdsest otsas. (sad-.-). Mingiaeg helistas üks kohalik vant ja kutsus kossu, why not. Õhtuni pelasin, praegu suht väsinud ning puhkan rahulikult. Awyea. Liiter vett ära joonud ka, kõht suht ei lase liikuda mul. :D

Mis siis ikka, elu on enamvähem omal rajal, kuigi mõni tähtis asi vajab veel muutust.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.