Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Bumer E36 2.0 110kW

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tõsiselt kena masin on sul.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kus on pildid:D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Odav hind normaalne väljanägemine, aga ikkagi ma ei tea ma ei salli üldse neid bemarivendi.

Kuna 1. Ma ei saa aru miks vaja selline auto osta, kas ego tõstmiseks?

On olemas ju igasuguseid teisi autosid, miks olla massis , nagu mu sõber tal oli valida kas 7. bemm või Caddilac Deville, ja muidugi ta valis caddi, kuna bemm on moes ainult noortel huligaanidel rullnoxidel , sry kui riivasin ors, aga see on minu arvamus ja see ei muutu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Odav hind normaalne väljanägemine, aga ikkagi ma ei tea ma ei salli üldse neid bemarivendi.

Kuna 1. Ma ei saa aru miks vaja selline auto osta, kas ego tõstmiseks?

On olemas ju igasuguseid teisi autosid, miks olla massis , nagu mu sõber tal oli valida kas 7. bemm või Caddilac Deville, ja muidugi ta valis caddi, kuna bemm on moes ainult noortel huligaanidel rullnoxidel , sry kui riivasin ors, aga see on minu arvamus ja see ei muutu.

 

imo. on asi maitses pigem, BMW on kena masin ja igaühel oma arvamus :) nt ma ei näe mõtet strikeri opel'il.. kunas see on puhas sitt minu arvates.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Odav hind normaalne väljanägemine, aga ikkagi ma ei tea ma ei salli üldse neid bemarivendi.

Kuna 1. Ma ei saa aru miks vaja selline auto osta, kas ego tõstmiseks?

On olemas ju igasuguseid teisi autosid, miks olla massis , nagu mu sõber tal oli valida kas 7. bemm või Caddilac Deville, ja muidugi ta valis caddi, kuna bemm on moes ainult noortel huligaanidel rullnoxidel , sry kui riivasin ors, aga see on minu arvamus ja see ei muutu.

 

ära pane neid ronte rullnokkade bemme korralike bemmidega ühte patta ja paljud "rullnokad" ei jõuaks osta 7 seeriat endale või näiteks deville mille jaoks ei jätku neil kütteraha.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna saab pilte? :D


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Deem. Pole nende buumeritega üldse kursis, teadsin ainult, et enamikega sõidavad rullnoxid. Tsekkisin niisama siis neid ja vaatasin, et taguvedu. Arvamus sellest autost automaatselt muutus negatiivsest positiivseks irw. Ja tuleb vist esimeseks autoks ka, talviti saaks nalja. :D

Nice rims btw.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Deem. Pole nende buumeritega üldse kursis, teadsin ainult, et enamikega sõidavad rullnoxid. Tsekkisin niisama siis neid ja vaatasin, et taguvedu. Arvamus sellest autost automaatselt muutus negatiivsest positiivseks irw. Ja tuleb vist esimeseks autoks ka, talviti saaks nalja. :D

Nice rims btw.

kõik bemmid tagaveod, nüüd uued 1 seeria omad vist esivedu ka

igastahes need veljed sobivad rohkem 5. või 7. omale


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kõik bemmid tagaveod, nüüd uued 1 seeria omad vist esivedu ka

igastahes need veljed sobivad rohkem 5. või 7. omale

 

Seda ma teadsin, et 5 seerial ja 7 seerial taguvedu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.