Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Iphone

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

selles suhtes ,et seal soovitab mulle erinevaid poode kust ma neid osta saaks suur aga on nt emt kus ma maksan veel 24 kuud oma 40€ kuumakset selllist asja ei soovi.

 

---------- Post added 25-09-11 at 20:28 ----------

 

Ja antud juhul seal leheküljel müüakse ainult lisa tarvikuid

selles suhtes ,et seal soovitab mulle erinevaid poode kust ma neid osta saaks suur aga on nt emt kus ma maksan veel 24 kuud oma 40€ kuumakset selllist asja ei soovi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siim, imarvutid ei müü iPhonesi.

Teemaalgatajale, Soome Elisast saab iPhone 4-jasi võrguvabana ja hea hinnaga. USA applest otse tellimine eestisse ei toimigi minuteada. Samas soovitaks iPhone ostu puhul uue mudeli ära oodata mis arvatavasti lähiajal välja tuleb.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see ei k'i k[ll teema alla aga kui apple.com ipod touch tellida (5th) mis varsti tuleb siis see ikka eestis toimib, saab helistada ja v2rki ?

 

iPodidel ei ole mingeid regioonipiiranguid peal, aga helistada saad nt läbi Skype-i. Omaette küsimus on kas sealt apple.com-ist Sulle eestisse seda saadetakse.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.